Karolina Pajączkowska nie daje się krytykom i znów kusi dekoltem. Tym razem w sieci

Karolina Pajączkowska najwyraźniej nie zamierza rezygnować z kobiecego wizerunku
Karolina Pajączkowska najwyraźniej nie zamierza rezygnować z kobiecego wizerunku
Źródło zdjęć: © kadr z TVP Info

14.08.2020 11:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka TVP Info dała internautom kolejny powód do dyskusji. Zaprosiła w sieci na swój program, a w poście dołączyła zdjęcia w kwiecistej sukience z głębokim dekoltem. Na reakcje użytkowników platformy nie musiała długo czekać.

W ostatnim czasie o dziennikarce TVP Info jest wyjątkowo głośno. Kontrowersje budzi jej niezwykle kobiecy wizerunek, który jak to zwykle bywa, ma zarówno gorących zwolenników, jak i przeciwników. Zdaniem tych ostatnich, antena informacyjnego kanału telewizji publicznej nie jest odpowiednim miejscem, by eksponować tam swoje krągłości. Według krytyków Pajączkowskiej, jej wizerunek jest nieprofesjonalny i rozprasza widzów. Dziennikarka TVP nie ukrywa, że poczuła się dotknięta tego typu opiniami, które uważa za seksistowskie.

W zamieszczonym jakiś czas temu w mediach społecznościowych oświadczeniu podkreśliła, że to, jak wygląda na ekranie, odzwierciedla jej osobowość i nie jest podyktowane szukaniem rozgłosu. Uważa także, że atrakcyjny wygląd nie odejmuje jej profesjonalizmu.

"Ja się tak po prostu na co dzień ubieram. I teraz powiecie, że po co ubrałaś się tak do telewizji. Uważam, że kobiety w mediach, w polityce, ogólnie na świeczniku, próbują upodobnić się do mężczyzn. Ja nie jestem mężczyzną, jestem kobietą. Mam biust. Nie widzę powodu dlaczego, miałabym założyć coś, co zakrywa moją figurę. Nawet jeśli jest jakiś dresscode i na antenie wypada się nosić skromnie i poważnie. (...)Noszę sukienki, maluję się, dbam o swój wygląd. Ale nie dlatego, żeby podobać się komuś, tylko dlatego, że ja to lubię, taka jestem" - napisała w obszernym oświadczeniu zamieszonym na Instagramie.

Mogłoby się wydawać, że ten komentarz głównej zainteresowanej zamknie sprawę. Jak się jednak okazuje, Karolina Pajączkowska dała internautom kolejny powód do dyskusji. Zaprosiła na Twitterze na "Info Raport", który prowadzi na antenie informacyjnego kanału TVP, a w poście dołączyła swoje zdjęcia w kwiecistej sukience z głębokim dekoltem. Na reakcje użytkowników platformy nie musiała długo czekać. Wielu z nich zareagowało z humorem.

"Panie @KurskiPL jak @kpajaczkowska zacznie prowadzić Wiadomości, to zostanę wiernym widzem!" - deklarował jeden z internautów.

"Pięknie pani Karolino. Szkoda tylko, że 3/4 oglądać będzie ten program zw względu na pani wygląd, a nie rzetelne informacje stacji, dla której pani pracuje. W każdym razie pięknie pani zamyka usta wszystkim zazdrośnicom" - zauważył kto inny.

Wybrzmiały też głosy krytyki ze strony widzów zawiedzionych faktem, że Pajączkowska idzie w zaparte.

"Znowu biust w odsłonie. Nie epatujemy seksualnością w tv publicznej. Żenada" - czytamy na Twitterze. Niedługo po starcie zapowiadanego programu okazało się jednak, że Pajączkowska wystąpiła na antenie w zupełnie innej - skromniejszej - kreacji. Najwyraźniej chciała zagrać internautom na nosie.

Przypomnijmy, że Karolina Pajączkowska przeszła do TVP z TVN24 BiS, była też związana z TVN Meteo. Na antenie Telewizji Polskiej zadebiutowała w listopadzie 2019 r. - relacjonowała wówczas wybory parlamentarne w Hiszpanii. Później pojawiła się na tegorocznych Oscarach. Aktualnie prezenterka pojawia się w programach "Wstaje Dzień" oraz "Poranek Info" nadawanych na antenie TVP Info. Na co dzień związana jest z Redakcją Zagraniczną TVP Info. Karolina Pajączkowska z wykształcenia jest dziennikarką, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Mówi biegle w trzech językach obcych - po hiszpański, francusku i angielsku.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (149)
Zobacz także