Trwa ładowanie...
d1ux6zd

Karolina Pajączkowska wyrasta na nową gwiazdę TVP

Telewizja Polska zatrudnia wielu bardzo doświadczonych dziennikarzy, ale stawia też na nowe twarze i młodych, utalentowanych ludzi. Do tej ostatniej kategorii zalicza się Karolina Pajączkowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pajączkowska przeszła do TVP Info
Karolina Pajączkowska przeszła do TVP Info (TVP Info)
d1ux6zd

Karolina Pajączkowska 10 listopada zadebiutuje na antenie TVP Info. Prezenterka, która będzie prowadzić serwisy informacyjne, wcześniej pracowała w TVN24 BiS, była też związana z TVN Meteo. Dziennikarka działała tam przez 3 lata - do jej obowiązków należało przedstawianie serwisu informacyjnego w języku angielskim. Była też gospodynią "Debaty młodych". Prezenterka ma wykształcenie dziennikarskie, które zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim. Mówi w trzech językach obcych - po hiszpański, francusku i angielsku.

Pajączkowska w TVP Info będzie zdawać relacje z Madrytu. 10 listopada w Hiszpanii po raz kolejny odbędą się wybory parlamentarne - właśnie tego tematu będą dotyczyć wejścia dziennikarki.

Pajączkowska debiutowała nie w TVN-ie, ale stacji NTL w Radomsku.

d1ux6zd

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Zanim została dziennikarką, pracowała jako modelka. W 2011 r. brała udział w show "Top Model". O zawodzie, który teraz wykonuje, marzyła od dziecka:

"Chciałabym wam opowiedzieć historię 10-letniej dziewczynki z małego miasta, która miała marzenia. Marzenia tak nieosiągalne, że sama wątpiła czy kiedyś się spełnią. Pewnego dnia włączyła CNN- zakochała się. Chciała zostać jedną z tych dziennikarek. Nie do końca się to udało. Nigdy nawet nie była w USA, a tym bardziej w CNNie. Ta sama dziewczynka, już jako dorosła kobieta, postanowiła spełnić swoje marzenia tu, na miejscu w Polsce. Na antenie TVN24, od poniedziałku do piątku o północy kreuję swoją namiastkę międzynarodowej telewizji newsowej. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy do tego się przyczynili i wam. Dostałam masę cudownych wiadomości od widzów, znajomych, kolegów po fachu. Za każdą jedną pięknie dziękuję i obiecuję, że jeszcze o mnie trochę usłyszycie".

d1ux6zd

Prezenterka ma 28 lat. Prywatnie jest mamą - wychowuje 4,5-rocznego syna, Nataniela. Jest też wielbicielką psów.

Karolina Pajączkowska ONS.pl
Karolina Pajączkowska
d1ux6zd

Podziel się opinią

Share

d1ux6zd

d1ux6zd