Karolina Pajączkowska wyrasta na nową gwiazdę TVP

Karolina Pajączkowska wyrasta na nową gwiazdę TVP
Źródło zdjęć: © TVP Info

09.11.2019 20:42, aktual.: 09.11.2019 21:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polska zatrudnia wielu bardzo doświadczonych dziennikarzy, ale stawia też na nowe twarze i młodych, utalentowanych ludzi. Do tej ostatniej kategorii zalicza się Karolina Pajączkowska.

Karolina Pajączkowska 10 listopada zadebiutuje na antenie TVP Info. Prezenterka, która będzie prowadzić serwisy informacyjne, wcześniej pracowała w TVN24 BiS, była też związana z TVN Meteo. Dziennikarka działała tam przez 3 lata - do jej obowiązków należało przedstawianie serwisu informacyjnego w języku angielskim. Była też gospodynią "Debaty młodych". Prezenterka ma wykształcenie dziennikarskie, które zdobyła na Uniwersytecie Warszawskim. Mówi w trzech językach obcych - po hiszpański, francusku i angielsku.

Pajączkowska w TVP Info będzie zdawać relacje z Madrytu. 10 listopada w Hiszpanii po raz kolejny odbędą się wybory parlamentarne - właśnie tego tematu będą dotyczyć wejścia dziennikarki.

Pajączkowska debiutowała nie w TVN-ie, ale stacji NTL w Radomsku.

Zanim została dziennikarką, pracowała jako modelka. W 2011 r. brała udział w show "Top Model". O zawodzie, który teraz wykonuje, marzyła od dziecka:

"Chciałabym wam opowiedzieć historię 10-letniej dziewczynki z małego miasta, która miała marzenia. Marzenia tak nieosiągalne, że sama wątpiła czy kiedyś się spełnią. Pewnego dnia włączyła CNN- zakochała się. Chciała zostać jedną z tych dziennikarek. Nie do końca się to udało. Nigdy nawet nie była w USA, a tym bardziej w CNNie. Ta sama dziewczynka, już jako dorosła kobieta, postanowiła spełnić swoje marzenia tu, na miejscu w Polsce. Na antenie TVN24, od poniedziałku do piątku o północy kreuję swoją namiastkę międzynarodowej telewizji newsowej. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy do tego się przyczynili i wam. Dostałam masę cudownych wiadomości od widzów, znajomych, kolegów po fachu. Za każdą jedną pięknie dziękuję i obiecuję, że jeszcze o mnie trochę usłyszycie".

Prezenterka ma 28 lat. Prywatnie jest mamą - wychowuje 4,5-rocznego syna, Nataniela. Jest też wielbicielką psów.

Obraz
© ONS.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (99)
Zobacz także