Trwa ładowanie...

Karolina Pajączkowska rozkręca się w TVP. Kim jest nowa prezenterka w talii Jacka Kurskiego?

Choć Karolina Pajączkowska zadebiutowała już przed kamerą TVP, to dopiero teraz zostanie włączona do ekipy prowadzących w stacji. Będzie się pojawiać m.in. w programach TVP Info.

Karolina Pajączkowska rozkręca się w TVP. Kim jest nowa prezenterka w talii Jacka Kurskiego?Źródło: East News
d3o919o
d3o919o

Karolina Pajączkowska w TVP

Karolina Pajączkowska w listopadzie zadebiutowała na antenie TVP, kiedy to relacjonowała wybory parlamentarne w Hiszpanii. Później pojawiła się na tegorocznych Oscarach. Teraz stacja zdecydowała, że będzie ją angażować przy większej liczbie programów i wydarzeń.

Prezenterka telewizyjna będzie pojawiać się przy okazji programów "Wstaje Dzień" oraz "Poranku Info" nadawanych na antenie TVP Info. Na co dzień związana jest z Redakcją Zagraniczną TVP Info.

Według portalu wirtualnemedia.pl szefowie stacji są bardzo zadowoleni z jej dotychczasowej pracy i chcą jak najczęściej pokazywać ją na wizji i regularnie z nią współpracować.

d3o919o

ZOBACZ TEŻ: Piotr Kraśko: "Telewizja dzieli się na dobrą i złą"

Kim jest Karolina Pajączkowska?

Karolina Pajączkowska ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Mówi w trzech językach obcych: po angielsku, francusku i hiszpańsku. Karierę dziennikarską zaczęła w lokalnej telewizji NTL w Radomsku, z którego pochodzi. W latach 2016-2019 związana była ze stacją TVN24 Biznes i Świat (TVN24 BiS). Kilka razy prowadziła program Debata młodych.

Wielokrotnie startowała w konkursach piękności. Ma na swoim koncie m.in. tytuł Miss Studentek i Miss Foto, a w wyborach Miss Polonia 2012 woj. łódzkiego znalazła się w finałowej piątce. W 2011 r. brała udział w konkursach Miss Intercontinental i Miss Exclusive of the World. Uczestniczyła w wielu sesjach zdjęciowych i niejednokrotnie pojawiała się na wybiegu. Ponadto ma za sobą udział w 2. edycji programu TVN "Top Model".

d3o919o

Pajączkowska jest też szczęśliwą mamą. Wychowuje 5-letniego syna.

d3o919o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o919o