Trwa ładowanie...
d2thzo2

TVP ma plany co do serialu "Rodzinka.pl". Jeszcze nie wszystko stracone?

Płaczecie po "Rodzince.pl"? Nic dziwnego, bo to jedna z najlepszych rzeczy, jaka przydarzyła się TVP. Ale spokojnie, jeszcze zobaczymy uroczych bohaterów na ekranie. I wcale nie chodzi o powtórki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Głowa do góry Adam, jeszcze sobie pograsz
Głowa do góry Adam, jeszcze sobie pograsz (Instagram.com)
d2thzo2

20 lutego 2020 r. Tę datę zapamiętają wszyscy fani kultowego serialu. Tego dnia TVP ogłosiło, że nie zamierza kontynuować "Rodzinki.pl", jednej z ostatnich naprawdę dobrych produkcji, które mogliśmy oglądać na antenie stacji.

ZOBACZ TEŻ: Adam Zdrójkowski żegna się z planem serialu "Rodzinka.pl"

"Rodzinka.pl" była emitowana od 2011 r. i doczekała się aż 15 sezonów. Rozczarowanie widzów jest więc ogromne – wystarczy przejrzeć komentarze, jakie pojawiły się w sieci.

d2thzo2

Ale nad skasowaniem serialu ubolewają też jego gwiazdy, które dały temu wyraz w social mediach – m.in. Adam Zdrójkowski, który się popłakał.

Jednak jest też dobra wiadomość! Jak dowiedział się "Super Express", TVP planuje nakręcić pełnometrażowy film o rodzince Boskich.

- Główny wątek fabuły będzie skierowany na młodych, czyli bohaterów Maćka Musiała, Olgi Kalickiej, Zdrójkowskiego i Pawłowskiego. Wątek ciotki, czyli Agaty Kuleszy, będzie najbardziej zabawny, komediowy - mówi tabloidowi osoba z TVP.

Z informacji gazety wynika też, że w centrum ekranowych wydarzeń znajdą się przede wszystkim młodzi bohaterowie.

- TVP chce bowiem przyciągnąć do kin młodą publiczność - mówi źródło "Super Expressu".

Kiedy premiera? Najprawdopodobniej na walentynki 2021. Trzymamy kciuki.

d2thzo2

Podziel się opinią

Share

d2thzo2

d2thzo2