Trwa ładowanie...

Karolina Pajączkowska gwiazdą TVP. Musi bronić się przed hejterami

Karolina Pajączkowska, znana m.in. z udziału w "Top Model", króluje w Telewizji Polskiej. Nie wszystkim jednak ten fakt się spodobał. Prezenterka musiała w końcu zareagować.

Share
Karolina Pajączkowska gwiazdą TVP. Musi bronić się przed hejteramiŹródło: ONS.pl
d3u7bfm

Karolina Pajączkowska w listopadzie 2019 r. zadebiutowała na antenie TVP, gdy relacjonowała wybory parlamentarne w Hiszpanii. Później pojawiła się na tegorocznych Oscarach. Teraz stacja zdecydowała, że będzie ją angażować przy większej liczbie programów i wydarzeń.

ZOBACZ WIDEO: Orły 2020: Nagroda użytkowników Wirtualnej Polski

Prezenterka telewizyjna będzie pojawiać się przy okazji programów "Wstaje Dzień" oraz "Poranku Info" nadawanych na antenie TVP Info. Na co dzień związana jest z Redakcją Zagraniczną TVP Info.

d3u7bfm

Tyle i aż tyle wystarczyło, by rozjuszyć hejterów. Nie wszyscy bowiem są zadowoleni z tego, jak przebiega kariera prezenterki. Niestety, znaleźli się też tacy, którzy skrytykowali jej wygląd. Pajączkowska w końcu postanowiła zareagować.

"W minionym tygodniu przeczytałam na swój temat wiele nieprawdziwych i krzywdzących informacji... Do tych wszystkich, którzy mnie opluwają w Internecie - mam nadzieję, że możecie spać z myślą, że ten mały chłopiec kiedyś to wszystko przeczyta. Mam nadzieję, że Wasze dzieci - hejterzy - też kiedyś przeczytają na wasz temat kłamstwa i obelgi. Może wtedy zrozumiecie, czym jest wolność słowa. I jak bardzo na nią nie zasługujecie. #hejtstop #hejterzy #fake #news #internet #niedlawszystkich #plotki" - napisała.

Karolina Pajączkowska - kim jest?

Karolina Pajączkowska ma 29 lat. Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Mówi w trzech językach obcych: po angielsku, francusku i hiszpańsku. Karierę dziennikarską zaczęła w lokalnej telewizji NTL w Radomsku. W latach 2016-2019 związana była ze stacją TVN24 Biznes i Świat (TVN24 BiS). Kilka razy prowadziła program Debata młodych.

d3u7bfm

Wielokrotnie startowała w konkursach piękności. Ma na swoim koncie m.in. tytuł Miss Studentek i Miss Foto, a w wyborach Miss Polonia 2012 woj. łódzkiego znalazła się w finałowej piątce. W 2011 r. brała udział w konkursach Miss Intercontinental i Miss Exclusive of the World. Uczestniczyła w wielu sesjach zdjęciowych i niejednokrotnie pojawiała się na wybiegu. Ponadto ma za sobą udział w 2. edycji programu TVN "Top Model".

Pajączkowska jest też szczęśliwą mamą. Wychowuje 5-letniego syna.

d3u7bfm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u7bfm
d3u7bfm