Joanna Krupa czyta z promptera w "Top Model". Nawet wtręty po angielsku

Joanna Krupa czyta z promptera
Joanna Krupa czyta z promptera
Źródło zdjęć: © ONS

26.11.2020 07:55, aktual.: 02.03.2022 14:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Internauci zwrócili uwagę na mały szczegół. Okazuje się, że kwestie wypowiadane przez Joannę Krupę łamaną polszczyzną, mogą być wyreżyserowane.

Joanna Krupa, jedna z jurorek programu "Top Model", słynie ze swoich problemów z polskim językiem i wtrącania angielskich słów tam, gdzie jej pasuje. Gwiazda od dawna mieszka w USA. Angielskie wtręty to jej znak rozpoznawczy. Polscy widzowie polubili zabawnie brzmiące zdania, jak "twoje oczy są hipnotizing" czy "show me, co potrafisz". Ale okazuje się, że w programie te wypowiedzi nie są tak spontaniczne, jak mogłoby się wydawać.

Za nami finał 9. edycji programu "Top Model", który odbył się w atmosferze skandalu. Wszystko z powodu Dominica D'Angelici. Model dostał się do finału, jednak wtedy do mediów trafiła informacja, że mężczyzna dopuścił się w przeszłości przestępstwa na tle seksualnym. Szybko okazało się, że te informacje były prawdziwe. W efekcie model został wyrzucony z programu na kilkadziesiąt godzin przed finałowym odcinkiem.

To głównie ten temat przewijał się w wypowiedziach internautów na Twitterze. Ale jeden z czujnych widzów zwrócił uwagę na coś innego.

Ralph Kaminski, który był jednym z gości finałowego odcinka "Top model", udostępnił na InstaStories zdjęcie promptera. Nie byłoby w tym nic dziwnego - w programach na żywo często używa się prompterów, by uniknąć wpadek. Ale Internauci zauważyli, że kwestie Joanny Krupy pisane są już z angielskimi wtrętami.

"Dobry wieczór. To jest finał Top Model season 9." – widnieje na ekranie.

Oczywiście Krupa na co dzień posługuje się takim łamanym językiem polskim. Zdarza jej się zapominać słowa albo źle je wymawiać. Ale czy myślicie, że w "Top Model" nie ma miejsca na spontaniczność? A może prompter potrzebny jest tylko w odcinkach na żywo?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także