Trwa ładowanie...
d3d5v0p

Jacek Kurski zmienia plany. "Jaka to melodia?" jednak w starej wersji?

Prezes TVP zapewniał, że nowy sezon programu "Jaka to melodia?" zostanie wyprodukowany wyłącznie przez TVP. Okazało się jednak, że plany te uległy poważnej zmianie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Robert Janowski
Robert Janowski (ONS.pl)
d3d5v0p

Robert Janowski rozstał się z programem "Jaka to melodia?". Powód? Nie zgodził się na stawiane przez TVP nowe warunki współpracy i zmienioną formułę teleturnieju. Co ciekawe, Telewizja Polska poinformowała, że wcale nie zrezygnowała ze współpracy z prezenterem. Okazało się, że producenci biorą pod uwagę zatrudnienie kilku prowadzących, a sam Janowski otrzymał "bardzo korzystną ofertę współpracy". Do tej pory żadnej ze stron nie udało się porozumieć i ustalić jednej wersji wydarzeń. Zarówno publiczny nadawca, jak i prezenter, zostawiły sobie jednak furtkę do porozumienia się w tej sprawie.

Choć w mediach pojawiały się różne informacje na temat dalszych losów programu, Jacek Kurski jednego był pewien: teleturniej będzie produkowany wewnętrznie przez TVP. Tę decyzję określał nawet mianem "sukcesu swojej prezesury". Jak się jednak okazało, coś w tym planie poszło nie po jego myśli. Zewnętrzna firma, która do tej pory produkowała "Jaka to melodia?", została poproszona o kontynuowanie prac nad formatem.

d3d5v0p

- Potwierdzam, że dostaliśmy propozycję od TVP dalszej produkcji programu "Jaka to melodia?". Mam nadzieję, że w najbliższych dniach podpiszemy umowę i w ramówce jesiennej pojawi się program "Jaka to melodia?" w dotychczasowej formule, z firmą Media Corporation jako producentem wykonawczym i oczywiście z Robertem Janowskim jako prowadzącym - powiedziała Katarzyna Ocioszyńska, prezes Media Corporation, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Czyżby jednak wszystko miało wrócić do normy, a Jacek Kurski zapoznał się z wynikami naszej sondy? Internauci jasno wskazali, że nie wyobrażają sobie zmian w programie "Jaka to melodia?" (Internauci nie chcą oglądać programu bez Roberta Janowskiego).

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan o swoim mężu i "Jaka to melodia?"

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3d5v0p

Podziel się opinią

Share
d3d5v0p
d3d5v0p