Rozrywka"Jaka to melodia?": internauci nie chcą oglądać programu bez Roberta Janowskiego

"Jaka to melodia?": internauci nie chcą oglądać programu bez Roberta Janowskiego

"Jaka to melodia?": internauci nie chcą oglądać programu bez Roberta Janowskiego
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. Anna Ryta

12.06.2017 14:32, aktual.: 14.06.2017 09:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robert Janowski rozstał się z programem "Jaka to melodia?". Prezenter nie zgodził się na warunki TVP, a widzowie, jak widać, na dalszą emisję programu bez niego. Zapytaliśmy użytkowników WP, co o tym myślą - wyniki sondy są jednoznaczne.

Odejście Roberta Janowskiego z programu "Jaka to melodia?" odbiło się głośnym echem nie tylko w mediach, ale przede wszystkim wśród widzów. W naszej sondzie wzięło udział ponad 50 tys. internautów i aż 88 proc. z nich stwierdziło, że nie będzie już oglądać muzycznego teleturnieju TVP1, bowiem dotychczasowy prowadzący był jedyny w swoim rodzaju. Trudno się dziwić tej reakcji, bowiem Janowski od 20 lat związany był z produkcją i trudno będzie sobie wyobrazić kogoś innego na jego miejscu.

- Robert został zaproszony na rozmowy do telewizji. Usłyszał że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Podobno pojawił się np. pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosenki patriotyczne. Robert jest przekonany, że fani nie zaakceptowaliby programu w nowej formule. Po długim namyśle doszedł do wniosku, że musi odejść. To była niełatwa decyzja, bo przecież w tym roku miał świętować 20-lecie "Jaka to melodia?" - powiedział informator magazynu "Flesz".
Jak się okazało, nie są to wszystkie zmiany, które dotkną kultowy teleturniej. Choć TVP kupiła licencję na produkowanie programu, wciąż nie otrzymała jeszcze prawa do nazwy "Jaka to melodia?" (właścicielem jest Media Corporation). Jeśli ta kwestia nie zostanie uregulowana, nowy sezon show będzie miał nie tylko nowego prowadzącego i formułę, ale również tytuł.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1933)
Zobacz także