Trwa ładowanie...
d1pqsog

W odejściu Janowskiego z TVP nie chodzi o pieniądze? Prezenter dementuje doniesienia

Wiadomość o odejściu Roberta Janowskiego z "Jaka to melodia?" była ciosem dla fanów programu, dla których osoba prowadzącego była nieodłącznym elementem show. Prezes Telewizji Polskiej oraz osoby związane ze stacją, podkreślały w wywiadach, że nie wszystko jeszcze stracone, a negocjacje z Janowskim idą w dobrym kierunku. Według ostatnich doniesień medialnych, dzięki podwyżce jaką miałby dostać prezenter, miałby on pozostać w muzycznym show. Dziennikarz postanowił zdementować te plotki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski
Robert Janowski (ONS.pl)
d1pqsog

Robert Janowski prowadzi popularny program emitowany na antenie telewizyjnej "Jedynki" od 20 lat. A właściwie prowadził, bo zmiany, jakie postanowił w tym formacie wprowadzić Jacek Kurski, spowodowały, że popularny prezenter zrezygnował z dalszej współpracy z TVP. W oficjalnym oświadczeniu, Janowski stwierdził, że "nie podpisze się pod prowizorką", w jaką zamierzały przekształcić lubiany program władze Telewizji Polskiej.

Zarówno publiczny nadawca, jak i prezenter, zostawiły sobie jednak furtkę do porozumienia się w tej sprawie. Kwestie poruszane podczas negocjacji, owiane były do tej pory tajemnicą. Deklaracje o dobrej woli obu stron i gotowości do pójścia na kompromis wlewały jednak nowe nadzieje w serca telewidzów, wierzących, że wraz z jesienną ramówką "Jaka to melodia?" powróci razem z lubianym prowadzącym. Do mediów przedostała się nawet informacja, że dzięki zwiększeniu honorarium Janowskiego, jest on w stanie zaakceptować zmianę reżysera i ekipy produkującej show. Te rewelacje spotkały się jednak z natychmiastową reakcją popularnego dziennikarza. W najnowszym wpisie na Facebooku, ucina on wszelkie spekulacje, jakoby prowadzone były jakiekolwiek negocjacje finansowe z TVP.* - Oświadczam- ,"licytacja o pieniądze" z TVP nigdy nie miała miejsca* - czytamy na jego profilu.

d1pqsog

Robert Janowski ani słowem nie odniósł się jednak do swojego "być albo nie być" w muzycznym teleturnieju. Czyżby jednak czekała nas miła niespodzianka, a publiczna dyskusja wokół zmian w programie zaowocowała rezygnacją prezesa Kurskiego z wprowadzenia do popularnego formatu pieśni patriotycznych?

emicja 03.10.15 // TVP 2015 ONS.pl
emicja 03.10.15 // TVP 2015

Zobacz, co na temat odejścia Roberta Janowskiego mówi Danuta Stenka:

d1pqsog

Podziel się opinią

Share

d1pqsog

d1pqsog