Trwa ładowanie...

"Jaka to melodia?": Robert Janowski szczerze o przyszłości programu. Zostaje czy odchodzi?

W maju okazało się, że Telewizja Polska od właściciela amerykańskiego formatu "Name That Tune" odkupiła licencję, na której produkowany był polski teleturniej i zamierza wprowadzić do niego wiele zmian. W czerwcu pojawiły się plotki, że Robert Janowski został usunięty ze stanowiska prowadzącego. On sam potwierdził, że odcina się od nowej formuły show. Wciąż jednak mówiono, że być może Janowski nadal będzie gospodarzem, że prowadzone są negocjacje. W końcu prowadzący postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Jaka to melodia?": Robert Janowski szczerze o przyszłości programu. Zostaje czy odchodzi?Źródło: ONS.pl
dfe49zq
dfe49zq

"Kochani, Jaka to melodia? Co dalej? Obiecałem, że dam znać, a słowo moje droższe pieniędzy. Swoje stanowisko w sprawie dalszej realizacji JTM, ze mną jako prowadzącym, określiłem już w maju, natychmiast po pierwszych wiadomościach dotyczących zmian w teleturnieju. Ale decyzja wciąż nie zapadła. Być może ktoś czegoś nie zrozumiał? Powiem więc jeszcze raz: popełniliśmy świetny program rozrywkowy, który od 19 lat przyciągał przed telewizory miliony widzów, stając się tym samym najbardziej dochodową audycją dla TVP. To zasługa całej ekipy, tych, których oglądaliście Państwo na ekranie, ale także tych, którzy pracowali poza kamerami. Ale, przede wszystkim, to wyczyn producenta - Media Corporation, dzięki jego zaangażowaniu, wiedzy i wyobraźni. I ogromnym do mnie zaufaniu, pozwalając mi pozostać artystą niezależnym. Stworzyliśmy, razem z Wami, cudną melodyjną rodzinę. Można powiedzieć, że wspólnie się "zestarzeliśmy". Nie przesadza się starych drzew. Nie zatapia się pięknego, bezpiecznego okrętu, podstawiając zwykłą łódkę, z nadzieją, że się uda dopłynąć. Ja do niej nie wsiadam. "Nie chcemy zmian w programie" - piszecie. I ja Was słyszę. Nie podpiszę się pod prowizorką. Wciąż trwają rozmowy pomiędzy producentem Media Corporation a TVP1. Mam nadzieję, że zakończą się po Waszej myśli. Póki co życzę Wam cudownych wakacji. Dziękuję, że jesteście" - napisał Janowski na swoim facebookowym profilu.

Zobaczcie, co na temat odejścia Roberta Janowskiego z TVP miała do powiedzenia Danuta Stenka!

Janowski tym wpisem jednoznacznie stwierdza, że jeśli w programie, który świetnie sobie radzi w obecnej formule, zajdą zmiany, on do "Jaka to melodia" nie wróci. Szkoda, bo związany jest z show od niemal 20 lat. Okrągłą rocznicę ekipa miała świętować we wrześniu, ale możliwe, że wówczas zacznie się dla kultowego programu całkiem nowa era, z nowym prowadzącym oraz zasadami.

dfe49zq

Co wy na to?

Tutaj znajdziesz aktualny program tv!
Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dfe49zq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfe49zq