Rozrywka"Jaka to melodia?": Robert Janowski wciąż nie dogadał się z TVP. Co dalej z jego pracą w telewizji?

"Jaka to melodia?": Robert Janowski wciąż nie dogadał się z TVP. Co dalej z jego pracą w telewizji?

"Jaka to melodia?": Robert Janowski wciąż nie dogadał się z TVP. Co dalej z jego pracą w telewizji?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

19.06.2017 08:22, aktual.: 19.06.2017 10:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwa rozgrywka między Robertem Janowskim a władzami Telewizji Polskiej z Jackiem Kurskim na czele. Do tej pory żadnej ze stron nie udało się porozumieć ws. dalszych losów prezentera i programu "Jaka to melodia?".

Robert Janowski rozstał się z programem "Jaka to melodia?". Powód? Nie zgodził się na stawiane przez TVP nowe warunki współpracy i zmienioną formułę teleturnieju. Co ciekawe, Telewizja Polska poinformowała, że wcale nie zrezygnowała ze współpracy z prezenterem. Okazało się, że producenci biorą pod uwagę zatrudnienie kilku prowadzących, a sam Janowski otrzymał "bardzo korzystną ofertę współpracy" (tu przeczytasz więcej na temat wprowadzanych zmian)
. Do tej pory żadnej ze stron nie udało się porozumieć i ustalić jednej wersji wydarzeń.

- Sytuacja rozwija się dynamicznie. Są dwa oświadczenia: jedno Telewizji Polskiej, a drugie jej prezesa. Są ze sobą sprzeczne. Bo TVP zapewniła, że teleturniej "Jaka to melodia?" będzie nadawany, ale już pod innym tytułem oraz z innym prowadzącym. Natomiast pan prezes telewizji napisał, że tytuł programy pozostaje niezmienny i prowadzący też będzie ten sam. Ale z nami nie skontaktowała się żadna ze stron - powiedziała Monika Janowska, menadżerka artysty, w rozmowie z "Twoim Imperium".

Warto dodać, że Janowski miał tylko jedną prośbę: jeśli jego praca w programie dobiegła końca, chciałby chociaż, aby telewizja zorganizowała we wrześniu jubileusz show i pozwoliła mu go poprowadzić.

- Robert ostatni odcinek przed wakacjami zakończył słowami "Do zobaczenia we wrześniu", dlatego chce mieć możliwość powrotu na antenę, nawet jeśli miałby tylko pożegnać się z widzami - podsumował znajomy prezentera na łamach "Party".

Czy TVP przystanie na jego prośbę? Tego, miejmy nadzieję, wkrótce się dowiemy.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także