Trwa ładowanie...

"To wielki sukces mojej prezesury". Jacek Kurski komentuje zamieszanie wokół "Jaka to melodia"

Ostatnio media obiegła informacja, że Robert Janowski rezygnuje z prowadzenia teleturnieju "Jaka to melodia". Kiedy gwiazdor TVP dowiedział się, że program zmienia formułę i prawdopodobnie nazwę, podjął trudną decyzję o odejściu. Choć z dniem odejścia Janowskiego idea programu przestanie mieć większy sens, Jacek Kurski w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl ogłosił sukces.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"To wielki sukces mojej prezesury". Jacek Kurski komentuje zamieszanie wokół "Jaka to melodia"Źródło: PAP, fot: Marcin Obara
d47bng7

- To wielki sukces mojej prezesury. Po 19 latach uzależniania Telewizji Polskiej od produkcji zewnętrznej wystarałem się o pominięcie pośrednika w postaci firmy Media Corporation. Dzięki mojej osobistej determinacji TVP odkupiła od Prestige Entertainment Inc w Los Angeles. Po prawie 20 latach traktowania nas jako przystawki do producenta, Telewizja Polska odzyskała podmiotowość - powiedział Kurski w rozmowie z serwisem.
Dodatkowo prezes TVP wciąż ma nadzieję na to, że Janowski zdecyduje się prowadzić program. - Granie Robertem Janowskim jest elementem nacisku na TVP ze strony tych, którzy utracili monopol na pośrednictwo formatem. W dalszym ciągu widzę Roberta Janowskiego jako prowadzącego ten teleturniej.

Choć Telewizja Polska będzie produkować teleturniej z wyłączeniem zewnętrznej firmy producenckiej, niemal na 100 procent w nowej odsłonie pojawi się również nowa nazwa.

Odejście Roberta Janowskiego z programu "Jaka to melodia?" odbiło się głośnym echem nie tylko w mediach, ale przede wszystkim wśród widzów. W sondzie, którą przygotował serwis WP Teleshow, 88 proc. naszych czytelników stwierdziło, że nie będzie już oglądać muzycznego teleturnieju TVP1, bowiem dotychczasowy prowadzący był jedyny w swoim rodzaju. Trudno się dziwić tej reakcji, bowiem Janowski od 20 lat związany był z produkcją i trudno będzie sobie wyobrazić kogoś innego na jego miejscu.

ZOBACZ TEŻ: Ulubienica Kurskiego: "Moje serce kieruje się w stronę dziennikarstwa"

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d47bng7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47bng7
d47bng7