Rozrywka"Jaka to melodia?": TVP wydała oświadczenie. Zamiast Roberta Janowskiego kilku prowadzących?

"Jaka to melodia?": TVP wydała oświadczenie. Zamiast Roberta Janowskiego kilku prowadzących?

"Jaka to melodia?": TVP wydała oświadczenie. Zamiast Roberta Janowskiego kilku prowadzących?
Źródło zdjęć: © ONS.pl

13.06.2017 08:36, aktual.: 13.06.2017 11:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polska poinformowała, że nie zrezygnowała ze współpracy z Robertem Janowskim. Jednocześnie zaznaczyła, że najprawdopodobniej pojawi się kilku prowadzących program "Jaka to melodia?".

TVP opublikowała oficjalne oświadczenie ws. dalszych losów programu "Jaka to melodia?" i Roberta Janowskiego. Okazało się, że producenci biorą pod uwagę zatrudnienie kilku prowadzących, a sam Janowski otrzymał "bardzo korzystną ofertę współpracy".

- "Jaka to melodia?" wciąż będzie obecna w Jedynce. Telewizja Polska nabyła prawa do formatu "Name That Tune" i będzie go samodzielnie produkować w celu optymalizacji kosztów i uatrakcyjnienia audycji. Aby program spełniał najwyższe standardy, TVP nawiązała bezpośrednią współpracę z właścicielem formatu Ralphem Rubensteinem. W celu unowocześnia i uatrakcyjnienia formuły "Jaka to melodia?" rozważane jest zwiększenie liczby prowadzących. Ponadto TVP nie zrezygnowała ze współpracy z Robertem Janowskim przy realizacji programu "Jaka to melodia?". TVP złożyła panu Janowskiemu bardzo korzystną ofertę współpracy przy tej audycji. Efekt zmian w formacie będzie można zobaczyć w jesiennej ramówce na antenie TVP1 - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Informację o tym, że TVP odkupiło prawa do emisji show od poprzedniego producenta, Jacek Kurski potwierdził na Twitterze. Zaprzeczył również wcześniejszej wypowiedzi Janowskiego i doniesieniom, mówiącym o tym, że gospodarz show nie dogadał się z TVP. Według Kurskiego, nikt nie zamierza zmieniać formatu, a telewizja skontaktowała się z wieloletnim prowadzącym i czeka na jego odpowiedź.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (132)
Zobacz także