PublicystykaJacek Kurski się pomylił? Wyniki oglądalności mówią same za siebie

Jacek Kurski się pomylił? Wyniki oglądalności mówią same za siebie

Jacek Kurski się pomylił? Wyniki oglądalności mówią same za siebie
Źródło zdjęć: © East News | Wojciech Strozyk/REPORTER

10.07.2017 09:26, aktual.: 11.07.2017 12:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Okazało się, że radość prezesa TVP była przedwczesna. Choć TVP Info rzeczywiście zgromadziła najwięcej widzów podczas jednej ze swoich audycji, to z pewnością nie była to relacja z przylotu Trumpa do Polski.

Jeszcze tej samej nocy, kiedy Donald Trump przyleciał do Polski, Jacek Kurski pochwalił się na Twitterze, że TVP Info, która relacjonowała to wydarzenie, miała największą widownię ze wszystkich stacji w kraju. Wiele osób podawało w wątpliwość ekscytację i wyniki, którymi operował wówczas prezes TVP (tutaj przeczytasz więcej na ten temat)
. Okazało się, że słusznie.

Jak wynika z badań Nielsen Audience Measurement udostępnionych serwisowi wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group, najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce podczas wizyty Donalda Trumpa był Polsat. Drugie miejsce zajął TVN, a tuż za nim uplasowała się TVP1. Dopiero na czwartej lokacie znalazła się TVP Info.

Trzeba jednak zaznaczyć, że 6 lipca br. trzy stacje: TVN24, Polsat News i TVP Info zanotowały jedne z najwyższych dobowych udziałów w historii nadawania. Najchętniej oglądaną audycją była relacja TVP Info z wizyty amerykańskiego prezydenta na placu Krasińskich i jedynie tym wynikiem mógł pochwalić się Jacek Kurski.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (113)
Zobacz także