ycipk-3kvl54

Jacek Kurski się pomylił? Wyniki oglądalności mówią same za siebie

Okazało się, że radość prezesa TVP była przedwczesna. Choć TVP Info rzeczywiście zgromadziła najwięcej widzów podczas jednej ze swoich audycji, to z pewnością nie była to relacja z przylotu Trumpa do Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Kurski
Jacek Kurski (East News, Fot: Wojciech Strozyk/REPORTER)
ycipk-3kvl54

Jeszcze tej samej nocy, kiedy Donald Trump przyleciał do Polski, Jacek Kurski pochwalił się na Twitterze, że TVP Info, która relacjonowała to wydarzenie, miała największą widownię ze wszystkich stacji w kraju. Wiele osób podawało w wątpliwość ekscytację i wyniki, którymi operował wówczas prezes TVP (tutaj przeczytasz więcej na ten temat). Okazało się, że słusznie.

Jak wynika z badań Nielsen Audience Measurement udostępnionych serwisowi wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group, najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce podczas wizyty Donalda Trumpa był Polsat. Drugie miejsce zajął TVN, a tuż za nim uplasowała się TVP1. Dopiero na czwartej lokacie znalazła się TVP Info.

Trzeba jednak zaznaczyć, że 6 lipca br. trzy stacje: TVN24, Polsat News i TVP Info zanotowały jedne z najwyższych dobowych udziałów w historii nadawania. Najchętniej oglądaną audycją była relacja TVP Info z wizyty amerykańskiego prezydenta na placu Krasińskich i jedynie tym wynikiem mógł pochwalić się Jacek Kurski.

ycipk-3kvl54

Zobacz także: Skrót wizyty Donalda Trumpa w Polsce

ycipk-3kvl54

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

ycipk-3kvl54

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3kvl54

ycipk-3kvl54
ycipk-3kvl54