Trwa ładowanie...
dzub61l

"Miasteczko South Park" kończy z polityką? Nie będziemy się już śmiać z Donalda Trumpa

Twórcy animowanego serialu dla dorosłych "Miasteczka South Park" zapowiadają poważne zmiany. Widzowie nie zobaczą więcej odcinków z amerykańskim prezydentem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z serialu "Miasteczko South Park"
Kadr z serialu "Miasteczko South Park" (Youtube.com)
dzub61l

Ostatnio kreskówka miała mocno polityczny wydźwięk i koncentrowała się na prezydencie Donaldzie Trumpie. W nadchodzącym, 21. już sezonie, ma to się zmienić. Twórcy planują powrót dawnego stylu, czyli perypetii nie zawsze grzecznych dzieciaków.

- Wpadliśmy w tę samą pułapkę, co "Saturday Night Live". Staliśmy się niemal CNN. Ludzie oglądali, by zobaczyć, co powiemy o Trumpie. (...) W tym sezonie chcę wrócić do Cartmana przebierającego się za robota i robiącego kawały Buttersowi. O to przecież tak naprawdę chodzi w "South Park". O dzieciaki, które zachowują się jak dzieciaki. Są śmieszni i bezczelni. Nie interesują się tym, co Trump powiedział - uzasadnił decyzję współtwórca, Trey Parker.

Przypomnijmy, że produkcja zadebiutowała w sierpniu 1997 roku. "Miasteczko South Park" nawiązuje do faktycznych wydarzeń, ukazując je na ekranie w krzywym zwierciadle. Dla twórców produkcji nie ma tematów tabu i wszystko oraz wszyscy mogą paść ofiarą ich ostrej satyry. Wyśmiano m.in. skłonność Japończyków do samobójstw, dwulicowość Chińczyków i odwieczne niesnaski między obiema wspomnianymi nacjami.

dzub61l

Wielokrotnie oberwało się też Kanadyjczykom. Jak możemy dowiedzieć się z sitcomu, to właśnie ich można obwiniać za wszystko, co złe. Odzwierciedla to animozje między Amerykanami i ich sąsiadami. Mieszkańcom kraju Klonowego Liścia wytyka się mówienie z przesadnym akcentem i denerwującą manierę kończenia zdań "eh". Kanadyjczycy kojarzeni są też jako wielbiciele syropu klonowego oraz smakosze gotowego dania składającego się z makaronu i sera. Gdyby prześledzić wszystkie odcinki telewizyjnego hitu, zapewne okazałoby się, że na ekranie zaprezentowano większość nacji i ich przywary.

Youtube.com

Zobacz także: Wszytko co chcielibyście wiedzieć o Donaldzie Trumpie, ale boicie się zapytać

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dzub61l

Podziel się opinią

Share

dzub61l

dzub61l