Trwa ładowanie...
dhz5v8y

Wojewódzki drwi z Donalda Trumpa i polskiego rządu. Internauci zachwyceni!

Wydaje się, że nie ma na świecie osoby, która nie zabrałaby głosu w sprawie Donalda Trumpa oraz jego podróży do Polski. We właściwy sobie sposób wizytę prezydenta Stanów Zjednoczonych, skomentował Kuba Wojewódzki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki (PAP)
dhz5v8y

Znany z ciętego języka i błyskotliwego żartu dziennikarz, za pośrednictwem Facebooka postanowił odnieść się do szeroko komentowanego przyjazdu amerykańskiego polityka. Mem przedstawiający Donalda Trumpa, opatrzony komentarzem "Z Polakami łączy mnie jedno: nie znoszę wiz", był chyba jednym z najcelniejszych podsumowań wielkich oczekiwań rodzimych polityków, pokładanych w spotkaniu z przywódcą USA.

Wpis wzbudził zachwyt rozbawionych internautów, którzy docenili grę słów zawartą w obrazku. Prawdziwym hitem jednak okazał się kolejny post Kuby Wojewódzkiego, który zainspirowała przemowa amerykańskiego prezydenta.

"W samo sedno!", "Brawo Kuba!", to tylko niektóre z wpisów, jakie pojawiły się pod postem. Po zaledwie godzinie od opublikowania mema, zdobył on prawie 4 tysiące like'ów.

Facebook.com

Populistyczne hasła i obietnice bez pokrycia, odniesienia do wiary, a nawet przywołanie Jana Pawła II najwyraźniej skojarzyły się samozwańczemu królowi TVNu z przemowami polityków Prawa i Sprawiedliwości. Czyżby Trump przestudiował przedwyborcze wystąpienia partii rządzącej?

dhz5v8y

Zgadzacie się ze spostrzeżeniami Kuby?

Zobacz, co o Melanii Trump mówi Karolina Gilon:

dhz5v8y
dhz5v8y

Podziel się opinią

Share

dhz5v8y

dhz5v8y