Trwa ładowanie...

Wojewódzki drwi z Donalda Trumpa i polskiego rządu. Internauci zachwyceni!

Wydaje się, że nie ma na świecie osoby, która nie zabrałaby głosu w sprawie Donalda Trumpa oraz jego podróży do Polski. We właściwy sobie sposób wizytę prezydenta Stanów Zjednoczonych, skomentował Kuba Wojewódzki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wojewódzki drwi z Donalda Trumpa i polskiego rządu. Internauci zachwyceni!Źródło: PAP
d2t0fq3
d2t0fq3

Znany z ciętego języka i błyskotliwego żartu dziennikarz, za pośrednictwem Facebooka postanowił odnieść się do szeroko komentowanego przyjazdu amerykańskiego polityka. Mem przedstawiający Donalda Trumpa, opatrzony komentarzem "Z Polakami łączy mnie jedno: nie znoszę wiz", był chyba jednym z najcelniejszych podsumowań wielkich oczekiwań rodzimych polityków, pokładanych w spotkaniu z przywódcą USA.

Wpis wzbudził zachwyt rozbawionych internautów, którzy docenili grę słów zawartą w obrazku. Prawdziwym hitem jednak okazał się kolejny post Kuby Wojewódzkiego, który zainspirowała przemowa amerykańskiego prezydenta.

"W samo sedno!", "Brawo Kuba!", to tylko niektóre z wpisów, jakie pojawiły się pod postem. Po zaledwie godzinie od opublikowania mema, zdobył on prawie 4 tysiące like'ów.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Populistyczne hasła i obietnice bez pokrycia, odniesienia do wiary, a nawet przywołanie Jana Pawła II najwyraźniej skojarzyły się samozwańczemu królowi TVNu z przemowami polityków Prawa i Sprawiedliwości. Czyżby Trump przestudiował przedwyborcze wystąpienia partii rządzącej?

d2t0fq3

Zgadzacie się ze spostrzeżeniami Kuby?

Zobacz, co o Melanii Trump mówi Karolina Gilon:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2t0fq3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t0fq3