Fani dopytują o związek Jakuba z "Rolnik szuka żony". W końcu powiedział prawdę

Jakub z "Rolnik szuka żony" skomentował swój ostatni związek
Jakub z "Rolnik szuka żony" skomentował swój ostatni związek
Źródło zdjęć: © Facebook
Magdalena Sawicka

20.12.2020 12:57, aktual.: 02.03.2022 22:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć wydawało się, że w programie Jakub znalazł miłość, krótko po zakończeniu emisji "Rolnik szuka żony" rozstał się z Anią. Niedawno znów cieszył się, szczęśliwym związkiem, lecz na krótko. W relacji na Instagramie kolegi z show wyznał, że znów jest singlem.

Program "Rolnik szuka żony" połączył wiele par. Kilka zdecydowało się na ślub, niektóre doczekały się dzieci. Wielbiciele programu często śledzą profile uczestników wszystkich edycji, którzy umieszczają na Instagramie i Facebooku prywatne zdjęcia i dzielą się wspomnieniami z planu zdjęciowego. Czasem piszą też o swoich miłosnych sukcesach, kiedy indziej o porażkach.

Fani Adriana i Ilony od jakiegoś czasu dopytywali, czy ci aby na pewno są nadal razem. Para zrobiła więc relację na Instagramie, podczas której rozwiała wątpliwości. Niespodziewanie do live'a dołączył Jakub, który również zaczął odpowiadać na pytania. Okazuje się, że w ostatnich dwóch miesiącach sporo się u niego zmieniło.

Ania i Jakub rozstali się tuż po programie
Ania i Jakub rozstali się tuż po programie© Facebook

Kuba z "Rolnik szuka żony" znów do wzięcia?

Jakiś czas temu w jednym z wywiadów Jakub przyznał, że spotyka się z kobietą, która napisała do niego list. Rolnik postanowił chronić jej prywatność, wyjawił jedynie, że jest absolwentką ekonomii i psychologii. Po jakimś czasie na jego profilu pojawiły się wpisy, świadczące o tym, że ta relacja należy już do przeszłości: "Było mi(nę)ło", "W pewnym wieku, nie chcesz już emocjonalnej huśtawki. Pragniesz troski i spokoju".

Po relacji Adriana i Ilony nie ma już wątpliwości, że Jakub jest znów singlem. Na pytania: "Jesteś w związku?", "Czy miłość kwitnie?" odpowiadał, krótko zaprzeczając.

Padło również pytanie o Anię, z którą próbował stworzyć związek w programie, ale rolnik nie poruszał tego tematu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także