Trwa ładowanie...
holderName

"Rolnik szuka żony": Ania i Kuba rozstali się. To już koniec

Ania i Kuba poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony". Wydawali się ze sobą bardzo szczęśliwi. Ale sielanka się skończyła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Rolnik szuka żony": Ania i Kuba wydawali się świetną parą
"Rolnik szuka żony": Ania i Kuba wydawali się świetną parą (Materiały prasowe)
holderName

"Rolnik szuka żony" połączył sporo par. Kilka zdecydowało się na ślub, niektóre doczekały się dzieci. Jednym z najbardziej znanych małżeństw, które pokochało się w programie TVP, są państwo Bardowscy. Rolnik i jego partnerka po zakończeniu show nadal utrzymują kontakt z fanami poprzez media społecznościowe. Wielbiciele programu często śledzą profile uczestników wszystkich sześciu edycji, którzy umieszczają na Instagramie i Facebooku prywatne zdjęcia i dzielą się wspomnieniami z planu zdjęciowego. Czasem piszą też o swoich miłosnych sukcesach, kiedy indziej o porażkach.

Ci, którzy obserwowali profil Ani z ostatniej edycji "Rolnika...", byli zdziwieni, czytając najnowsze wpisy uczestniczki. Kobieta pochwaliła się kilkoma zdjęciami, opisała swoje wspomnienia z show, ale wszystko w dość smutnym tonie. Szybko pojawiły się plotki, że w ten sposób daje znać, że jej związek zakończył się fiaskiem.

Paulina z "Rolnika" ma nowego ukochanego

Kilka godzin później Anna napisała:

holderName

"Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każde z nas inaczej rozumie słowo 'rodzina', a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka,to nasze drogi się rozeszły.

W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście tym bardziej, że tego chcemy. Mimo wszystko wierzę, że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaję sobie sprawę, że każdy z Was będzie miał swoją wersję, ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było, gdybyście to uszanowali, bo nie jest nam łatwo...".

Zobacz też: Historia miłości Jakuba i Anny z "Rolnik szuka żony"

Kibicowaliście tej dwójce?

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName