Trwa ładowanie...

"Rolnik szuka żony": Ania i Kuba tworzyli świetną parę. Pamiętacie ich historię?

Ania i Kuba to jedna z par, która poznała się na planie szóstego sezonu programu TVP "Rolnik szuka żony". Niestety, ich drogi się rozeszły. Szkoda, bo tworzyli uroczy duet.

Share
"Rolnik szuka żony": Ania i Kuba tworzyli świetną parę. Pamiętacie ich historię?
Źródło: AKPA
d2v2dtw

Kuba był jednym z rolników, którzy w show Telewizji Polskiej szukali miłości. Po jakimś czasie stało się jasne, że udało mu się - poznał kobietę, z którą będzie mógł iść przez życie. Jeszcze kilka tygodni temu zakochani dzielili się w mediach społecznościowych wspólnymi fotografiami, razem witali nowy rok. Dlatego wpis, w którym Ania napisała o zerwaniu tak bardzo zaskoczył fanów "Rolnik szuka żony". Kobieta napisała, że sytuacja nie jest dla niej łatwa, bo ona inaczej rozumiała słowo rodzina niż jej partner.

Gdy widzowie obserwowali początki miłości między Anią i Kubą, wydawało się, że ta dwójka idealnie do siebie pasuje, chociaż wiele ich różniło. Jakub miał tylko dwie kandydatki na potencjalne partnerki. Postanowił, że nie będzie zapraszał do programu więcej dziewczyn. Wszystko dlatego, że był pewien, czego szuka. Ania od początku wydawała się tą jedyną. Kuba, co prawda, spotkał się też z Ewą, ale szybko ją wyeliminował.

Paulina z "Rolnika" ma nowego ukochanego

Jakub wypowiadał się o Ani w bardzo poważnym tonie. Zrezygnował z Ewy, ponieważ chciał skupić się na związku z kobietą, która bardzo mu się spodobała. - Ja wiem, że to jest ona! - mówił. Był przekonany, że spotkał wymarzoną partnerkę.

d2v2dtw

Już po zakończeniu szóstej edycji "Rolnika..." mężczyzna wyznał, że on i Ania wciąż są razem. Po trzech wspólnie spędzonych miesiącach wyjawił, że oboje przebąkują o ślubie. Po raz kolejny widzowie zobaczyli tę dwójkę w świątecznym odcinku show. Oboje wydawali się bardzo szczęśliwi, mówili, że mają w planach zakup wspólnego lokum.

- Uwielbiamy żartować, przekomarzać się. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Na razie nie mieszkamy razem, choć pewne plany snujemy. Kuba przyjeżdża do nas do Poznania, cieszymy się każdą chwilą. Proste rzeczy, które robimy razem, sprawiają mi wielką radość. Nie potrzebuję wielkich fajerwerków. (...) Czuję się naprawdę szczęśliwa - zdradziła Ania w jednym z wywiadów.

Nieco ponad miesiąc po świętach uczestniczka show wprost napisała o tym, o czym wielbiciele programu plotkowali, przyglądając się jej ostatnim wpisom - ona i Kuba rozstali się.

d2v2dtw

Podziel się opinią

Share
d2v2dtw
d2v2dtw