Ewelina z "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda. Przeszła sporą zmianę

Ewelina z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę
Ewelina z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę
Źródło zdjęć: © Kadr z programu "Rolnik szuka żony"

19.11.2020 14:07, aktual.: 01.12.2022 13:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewelina z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę. Już nie wygląda jak szara myszka, która przemyka niezauważenie po gospodarstwie Macieja. Teraz to pewna siebie kobieta, która chwali się nowym obliczem na Instagramie. Nie wszyscy zdołacie ją rozpoznać!

Maciej z "Rolnik szuka żony" początkowo uznawany był za faworyta 7. edycji. 31-latek kocha naukę i aktualnie kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Jego największym marzeniem było założenie rodziny. Choć miał swój ideał kobiety, nie wykluczał, że porzuci swoje "wymagania", gdy trafi go strzała Amora. W przeciwieństwie do kolegi z programu Józefa, nie przywiązywał tak dużej wagi do zdjęć kandydatek. I to m.in. właśnie to oczarowało widzów "Rolnik szuka żony". "Idealny materiał na męża!" - zachwycały się fanki.

Niestety, wraz z biegiem czasu wszystko się zmieniło. Zarówno widzowie, jak i kandydatki, które zjawiły się w gospodarstwie, mocno się rozczarowali. Do historii przejdzie zwłaszcza jego fatalna randka z Eweliną, która skończyła się płaczem odrzuconej kandydatki.

Na szczęście dziś dziewczyna nie płacze po rolniku i skupia się na rozwijaniu swojego profilu na Instagramie. Oprócz zdjęć jej prac (jest rysowniczką i wykonuje portrety na zamówienie), możemy tam znaleźć selfie Eweliny. Na najnowszym z nich wygląda zupełnie inaczej, niż zapamiętaliśmy ją w programie.

Makijaż, mocno podkreślone usta, manicure, inny styl ubierania i przede wszystkim zmiana fryzury - poznajecie? Dziewczyna w niczym nie przypomina już nieśmiałej uczestniczki "Rolnik szuka żony", która starała się rozkochać w sobie Macieja. Jak wam się podoba jej metamorfoza?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także