Trwa ładowanie...
d15wkkh

Magda z "Rolnik szuka żony" zaprosiła 3 mężczyzn na gospodarstwo. Żaden się nią nie zainteresował

W 7.edycji randkowego programu TVP jedna rolniczka szuka poważnego kandydata na męża. Jej trzej wybrankowie są od siebie kompletnie różni i na razie przysparzają jej więcej kłopotów niż pożytku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda z "Rolnik szuka żony" poczuła się oszukana.
Magda z "Rolnik szuka żony" poczuła się oszukana. (TVP)
d15wkkh

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par, które dziś są szczęśliwymi małżeństwami. Kolejni uczestnicy show liczą na to, że dzięki programowi poznają prawdziwą miłość. W tym gronie znalazła się też rolniczka Magda, która ma już za sobą nieudany związek zakończony rozwodem.

Do jej gospodarstwa zawitali trzej mężczyźni: rozrywkowy Mateusz, cichy Adam i ambitny Paweł. Tworzą mieszankę wybuchową, każdy z nich jest inny i wciąż nie wiadomo, czy któryś z nich cieszy się specjalnymi względami rolniczki.

Magda z "Rolnika" krytykowana przez widzów

Na początku wydawało się, że bawidamek z Sopotu zaskarbił względy Magdy. Jednak z biegiem czasu jego zachowanie zaczęło ją irytować. "Ty tylko byś kombinował" - rzuciła do Mateusza podczas szukania stonek na polu ziemniaków.

d15wkkh

W trakcie zadania Magda próbowała się zbliżyć do Adama, ale ten nie wykazał się zainteresowaniem. Zagadywała go, a on odpowiadał zdawkowo. Stracił rzadką szansę na chwilę tylko we dwoje.

Potem rolniczka zwróciła się w stronę Pawła, ale ten również był pochłonięty rywalizacją. Nawet gadatliwy Mateusz zignorował Magdę.

"Mam wrażenie, że oni zakumplowali się i traktują to jako fajny pobyt. Jestem rozczarowana. Nie wiem, po co tu przyjechali" - powiedziała rolniczka do kamer, powstrzymując łzy.

Stwierdziła nawet, że "na ten moment czuje, że wszyscy mogliby jechać do domu". Ostatecznie podjęła decyzję o wyeliminowaniu Mateusza. Ma nadzieję, że pozostali mężczyźni w końcu zaczną zabiegać o jej względy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d15wkkh

Podziel się opinią

Share
d15wkkh
d15wkkh