Zapomnijcie o Mateuszu, w "Rolniku" jest nowe ciacho

Magda i Adam
Magda i Adam

15.10.2020 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W nowym odcinku "Rolnik szuka żony" może być gorąco! Czy Magda zrobiła to specjalnie wymyślając tę konkurencję?

Dostępny jest już nowy zwiastun piątego odcinka "Rolnik szuka żony". Możemy w nim podejrzeć, że na gospodarstwie u Magdy, gdzie o jej uwagę i serce rywalizuje trzech facetów, zrobi się gorąco.

Już na zakończenie czwartego odcinka mogliśmy zobaczyć, że rolniczka zorganizuje konkurencję przenoszenia opon. Każdy z panów przed startem zdejmie koszulkę i założy zabezpieczające rękawice.

Gotowi do startu
Gotowi do startu

To świetna okazja dla chłopaków, by pochwalić się tatuażami lub muskulaturą. A może Magda zrobiła to specjalnie, by ocenić kandydatów? W dostępnym już zwiastunie piątego odcinka możemy zobaczyć Adama z bliska. Jak sam wcześniej przyznał, nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej. To zdecydowanie widać! Jego ciało jest bardzo ładnie wyrzeźbione.

Do tej pory Adam raczej tracił w oczach jedynej rolniczki tej edycji. Wycofany i małomówny chłopak zbiera same minusy. Wygadany Mateusz wiódł prym i rywalizował z poważnym Adamem zostawiając w tyle trzeciego kandydata. Czy "występ" bez koszulki poprawi jego notowania?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także