Ewelina z "Rolnik szuka żony" odeszła z programu z płaczem. Ale już nie pamięta o łzach!

Ewelina z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"
Ewelina z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"
Basia Żelazko

03.11.2020 13:50, aktual.: 01.03.2022 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W siódmym odcinku aktualnej edycji "Rolnik szuka żony" Ewelina pożegnała się z programem, a przede wszystkim z Maćkiem. O tym, jakie wrażenie pozostawiła na widzach, przekonała się bardzo szybko.

Ewelina to młoda i wrażliwa dziewczyna, która zdecydowała się napisać list do Maćka. Udało jej się zyskać jego zainteresowanie, bo wysłała... jego portret. Dziewczyna jest rysowniczką i wykonuje portrety na zamówienie.

Na gospodarstwie u rolnika dobrze się bawiła i dogadywała z pozostałymi kandydatkami. Niestety podczas ostatniego odcinka Maciek wyznał, że jej czas na wsi dobiegł końca. Wrażliwa dziewczyna zalała się łzami i taka zapłakana wsiadła do auta i odjechała do domu.

Po niedzielnym odcinku wiele widzów zostawiło jej ciepłe słowa i pozdrowienia na Instagramie. Ona z kolei opublikowała portret Maćka, pisząc "Jak to mówią, kiedy jedne drzwi się zamykają to w tym czasie pięć nowych się otwiera".

Podziękowała także za komentarze i wiadomości. Widać, że nie czuje żalu. Razem z innymi fanami programu życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także