Dariusza z "Sanatorium miłości" po ślubie czeka rozłąka. Obiecuje odwiedzać żonę

Dariusz Kosiec z "Sanatorium miłości" z narzeczoną. Po ślubie czeka ich rozłąka
Dariusz Kosiec z "Sanatorium miłości" z narzeczoną. Po ślubie czeka ich rozłąka
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

17.04.2023 19:33, aktual.: 17.04.2023 20:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Darek Kosiec z "Sanatorium miłości" już w lipcu po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Narzeczeni mają termin w urzędzie, obrączki, a na pierwsze lata po ślubie dość nietypowe plany. Nie planują mieszkać razem na stałe.

Dariusz z piątej edycji "Sanatorium miłości" niewątpliwie był jednym z jej najbarwniejszych uczestników. Pewny siebie i chętnie flirtujący z kuracjuszkami 62-latek budził wielkie emocje nie tylko wśród współuczestników, ale i widzów. Szerokim echem w mediach odbiły się zwłaszcza otwarte wypowiedzi seniora na temat seksualnej sfery życia i wysokiego libido. Mówiąc wprost, Dariusz, który na stałe mieszka i pracuje w Norwegii, nie ukrywał, że szuka partnerki, która dorówna mu temperamentem.

W programie TVP Dariusz randkował z Joanną i Anitą, z którą jak mogło się wydawać, nawiązał bliską relację. Wielu widzów sądziło, że znajomość tych dwojga rozkwitnie po zakończeniu randkowego show. Tymczasem okazało się, że Dariusz znalazł miłość poza programem TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Miłość spotkał poza programem TVP

Na początku roku Dariusz z "Sanatorium miłości" zmienił status na jednym z portali społecznościowych, informując, że jest w związku. Wtedy jednak, z uwagi na emitowane na antenie Jedynki show, nie mógł jeszcze zdradzić, kim jest jego wybranka. To ujawnił dopiero po finale. Okazało się, że swoją przyszłą żonę poznał jesienią, dzięki wspólnej znajomej.

Dariusz z "Sanatorium miłości" się żeni

Potem sprawy potoczyły się już błyskawicznie. Zakochani zdecydowali się na ślub, który odbędzie się już w lipcu. Narzeczona Dariusza, Jolanta, jest od niego młodsza o siedem lat i jest położną. Na co dzień pracuje w Inowrocławiu i tam też, w Urzędzie Stanu Cywilnego, narzeczeni złożą sobie ślubną przysięgę.

Po ślubie czeka ich rozłąka

W najnowszym wywiadzie dla tygodnika "Rewia" Dariusz i Jolanta pokazali obrączki i zdradzili plany na najbliższą przyszłość. Co ciekawe w najbliższych latach małżonkowie będą skazani na rozłąkę. Dariusz, który za trzy lata uzyska prawo do świadczeń emerytalnych, musi do tego czasu zostać za granicą. Z pracy zawodowej nie zamierza też rezygnować jego narzeczona.

- Po osiągnięciu wieku emerytalnego wrócę do kraju na stałe i będziemy z żoną już nierozłączni - obiecuje znany z anteny TVP senior. Jak zapewnia, do tego czasu będzie wracał do kraju co kilka tygodni. - To musi się udać - mówi w wywiadzie dla kolorowego tygodnika.

 Dariusz Kosiec z narzeczoną
Dariusz Kosiec z narzeczoną © AKPA | AKPA

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" awanturujemy się o "Awanturę" na Netfliksie, załamujemy ręce nad przedziwną zmianą w HBO Max, a także rozmawiamy o największym serialowym szoku 2023 roku. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)
Zobacz także