Trwa ładowanie...
d384pfh

Czarnobyl: Gdzie i kiedy obejrzeć ostatni odcinek hitowego serialu HBO?

Serial HBO "Czarnobyl" stał się prawdziwym hitem tej wiosny. Niestety, zbliża się koniec tej produkcji. Warto wiedzieć, kiedy jest premiera piątego odcinka oraz gdzie można go obejrzeć poza telewizją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czarnobyl: Gdzie i kiedy obejrzeć ostatni odcinek hitowego serialu HBO?
Czarnobyl: Gdzie i kiedy obejrzeć ostatni odcinek hitowego serialu HBO? (Materiały prasowe, Fot: HBO)
d384pfh

Czarnobyl: Gdzie i kiedy obejrzeć ostatni odcinek?

"Czarnobyl" stał się najwyżej ocenionym serialem na serwisie IMDb (nota 9,6 w skali 1-10). Widzowie są zachwyceni przede wszystkim dbałością o detale i bardzo szczegółowym odwzorowaniem wydarzeń oraz wciągającą fabułą. Jeśli piąty odcinek hitu HBO będzie tak samo dobry jak poprzednie cztery, stanie się faworytem do tytułu serialu roku.

Na pewno szkoda, że to już koniec ekranizacji historii o wybuchu w radzieckiej elektrowni atomowej. Warto zatem przygotować się na zakończenie i wiedzieć, gdzie i kiedy dokładnie można obejrzeć koniec "Czarnobyla" HBO.

d384pfh

Premiera piątego odcinka serialu w polskiej telewizji będzie we wtorek 4 czerwca o godzinie 21:10 na kanale HBO.

Powtórka ostatniego epizodu "Czarnobyla" w następujących terminach:

  • wtorek, 4 czerwca, 22:00, HBO 3
  • środa, 5 czerwca, 2:15, HBO 3
  • czwartek, 6 czerwca, 0:40, HBO 3
  • piątek, 7 czerwca, 17:40 HBO 3
  • sobota, 8 czerwca, 23:00, HBO 2

Ponadto nowy odcinek będzie dostępny już we wtorek 4 czerwca od północy na platformie streamingowej HBO GO. Pozostałe odcinki również tam można obejrzeć.

Serial HBO "Czarnobyl" opowiada o katastrofie w elektrowni atomowej w Czarnobylu na terenie dzisiejszej Ukrainy. Skażenie radioaktywne rozprzestrzeniło się na odległość kilku tysięcy kilometrów od miejsca wybuchu reaktora jądrowego. Z powodu promieniowania trzeba było ewakuować miasto Prypeć, które dziś jest miastem - widmo i atrakcją turystyczną. Serial pokazuje całkowicie różne podejście do sprawy z perspektywy radzieckich władz, naukowców, służb ratunkowych i okolicznych mieszkańców.

d384pfh

Podziel się opinią

Share

d384pfh

d384pfh
d384pfh