Trwa ładowanie...

"Czarnobyl" oceniany jako najlepszy serial na świecie. Widzowie nie mają wątpliwości

Serial HBO "Czarnobyl" zbiera rewelacyjne noty. Zajmuje obecnie pierwsze miejsce na liście branżowego serwisu IMDb.

Share
"Czarnobyl" oceniany jako najlepszy serial na świecie. Widzowie nie mają wątpliwości
Źródło: Materiały prasowe, fot: HBO
d46mvqu

Wydawało się, że po zakończeniu hitowej "Gry o tron" HBO GO może stracić sporo subskrybentów. W końcu wielu widzów płaciło co miesiąc za dostęp do platformy tylko po to, aby oglądać kolejne odcinki kultowego już serialu. Na szczęście włodarze HBO mogą odetchnąć z ulgą. Nowy mini serial "Czarnobyl" stał się prawdziwym hitem i przyciąga ogromną widownię. O produkcji mówią i piszą wszyscy, a w sieci aż huczy od znakomitych recenzji. Co ciekawe, "Czarnobyl" został też najwyżej ocenionym serialem w serwisie IMDb, czyli największej na świecie bazie filmowej. Internauci przyznali mu aż 9,7 pkt. (maksymalna liczba to 10). Zagwarantowało to pierwsze miejsce na podium.

Choć pojawiają się zarzuty, że "Czarnobyl" nie do końca trzyma się faktów, to trzeba przyznać, że jest skonstruowany po mistrzowsku. Doskonała obsada, zachwycające zdjęcia i trzymająca w napięciu akcja.

d46mvqu

- "Czarnobyl" to nie jest raport z wydarzeń, jakie miały miejsce w 1986 r. To autorska wizja, która bardziej niż pokazanie prawdy, ma na celu poruszenie widza i zmuszenie go do przemyśleń. Ci, którzy serial już oglądali, kupują to - pisaliśmy w naszej recenzji.

Oglądaliście już "Czarnobyl" na HBO?

d46mvqu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46mvqu
d46mvqu