Trwa ładowanie...

"Czar par": Radosław Pazura i Dorota Chotecka kolejnymi jurorami programu

"Czar par" po ponad dekadzie wraca na antenę TVP. Stacja ujawniła drugą parę jurorów, którymi zostaną Radosław Pazura i Dorota Chotecka.

Share
"Czar par": Radosław Pazura i Dorota Chotecka kolejnymi jurorami programuŹródło: Materiały prasowe
d2ax7yx

"Czar par": Radosław Pazura i Dorota Chotecka kolejnymi jurorami programu

"Czar par" już niedługo zostanie zaprezentowany widzom TVP w zupełnie nowej odsłonie. Program wraca na antenę po 23 latach. Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej informacji.

Niedawno TVP ogłosiło pierwszą parę jurorów w nadchodzącej edycji "Czaru par", którymi okazali się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Podczas jednego z ostatnich odcinków "Pytania na śniadanie" widzowie poznali kolejne nazwiska gwiazd, które zasiądą w jury. Będą nimi Radosław Pazura i Dorota Chotecka.

Radosław Pazura i Dorota Chotecka ostatnimi czasy rzadko pojawiają się publicznie. Rzadko kiedy też udzielają informacji na temat swojego związku. Para poznała się na studiach, po czym pobrała się w 2003 r. Doczekali się córki Klary, która w tym roku skończyła 12 lat.

d2ax7yx

"Czar par": Informacje o nowej edycji

W programie "Czar par" nie zobaczymy tym razem Krzysztofa Ibisza w roli prowadzącego. Zastąpią go Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. Dziennikarz wcześniej pracował w redakcji sportowej. Z kolei była miss działała na planie "Koła fortuny".

Przez dwanaście tygodni uczestnicy programu z całej Polski będą musieli zmierzyć się ze spektakularnymi zadaniami testującym ich miłość, współdziałanie i wiedzę o sobie nawzajem.

Co odcinek program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W finale spotkają się trzy najlepsze pary, które będą walczyć o nagrodę pieniężną – 300 tysięcy złotych. Zwycięzców nowej edycji programu "Czar Par" wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

d2ax7yx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ax7yx
d2ax7yx