Trwa ładowanie...

"Czar Par": kultowy program lat 90. powraca! Zobaczcie show w nowej odsłonie

Wytrwała rywalizacja, wyścig z czasem, sprawdzian zręczności i kreatywności, a także rosnące z odcinka na odcinek emocje. "Czar par" wraca w nowej, dynamicznej odsłonie po aż 23 latach przerwy!

"Czar Par": kultowy program lat 90. powraca! Zobaczcie show w nowej odsłonieŹródło: tvp
d22b25h
d22b25h

"Czar Par" w latach 90. cieszył się ogromną popularnością. Gdy przychodziła pora emisji, całe rodziny z napięciem obserwowały losy uczestników i ich zaciętą rywalizację. W nowej odsłonie programu uczestnicy ponownie zmierzą się ze spektakularnymi zadaniami, sprawdzającymi ich wiedzę ogólną, znajomość siebie, sprawność fizyczną, a to wszystko często pod presją czasu.

Show w nowej odsłonie poprowadzą: Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. Zmagania par uczestników wyłonionych na castingach będą oceniać dwa popularne małżeństwa: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura.

Zobaczcie zapowiedź nowej wersji "Czaru Par":

Zdaniem gospodarza programu Macieja Kurzajewskiego atmosfera w studio jest naprawdę gorąca, a jurorzy nieprzewidywalni. - Bardzo żywiołowo reagują i dobrze się bawią. Czasami musimy ich ograniczać, choćby w tym, jak wyrywają się do tego, żeby samemu sprawdzić się w jakiejś konkurencji - mówi.

tvp
Źródło: tvp

W każdym odcinku pojawi się też gość specjalny - ekspert w swojej dziedzinie, a zarazem gorące nazwisko w show-biznesie. Gościem pierwszego odcinka będzie Bożena Dykiel, która przed laty sprawdzała w programie zdolności aktorskie uczestników.

d22b25h

W każdym odcinku program opuści para z najmniejszą liczbą punktów. W finałowym spotkają się trzy najlepsze duety, które będą walczyć o atrakcyjną nagrodę pieniężną: 300 tys. zł. Zwycięzców wybiorą widzowie w głosowaniu SMS - Na szczęście my będziemy oceniać tylko część konkurencji, więc na nas nie będzie ciążyć całość wyboru, kto przejdzie dalej, a kto odpadnie - potwierdza Marcin Hakiel.

tvp
Źródło: tvp

Wytrwała rywalizacja, wyścig z czasem, sprawdzian zręczności i kreatywności, a także rosnące z odcinka na odcinek emocje - to wszystko czeka na widzów w nowej odsłonie "Czaru Par". A to wszystko w wykonaniu kochających się duetów, które dla zwycięstwa gotowe są poddać swoje uczucie wielu testom i próbom!

Premierowy odcinek teleturnieju "Czar Par" już w piątek, 20 września o 20:40 w TVP 2.

d22b25h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22b25h