Trwa ładowanie...
d6rrtgi

Cena miłości

Najnowsze informacje
3.9
(11 głosów)
Oceń:
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Cena miłości" to turecki serial obyczajowy w reżyserii Kudreta Sabancıego. W rolach głównych występują Nurgül Yeşilçay, Murat Yıldırım i Feride Çetin.

Produkcja przedstawia historię młodej kobiety imieniem Jasemin. Bohaterka pracuje w agencji reklamowej i przygotowuje się do ślubu z ukochanym Mehmetem. Niespodziewanie kobieta odkrywa, że jej przyszły mąż zdradza ją z najlepszą przyjaciółką. Zrozpaczona Jasemin udaje się do baru, by zapić smutki w alkoholu. Tam poznaje niejakiego Sawasza. Mężczyzna powrócił do Turcji po latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych. Wykształcony bohater staje na czele wpływowego klanu. Zgodnie z rodzinnymi tradycjami, musi on poślubić owdowiałą żonę brata. Sawasz nie chce jednak ulegać naciskom ze strony bliskich. Gdy poznaje w barze Jasemin, spędza z nią namiętną noc. Tak rodzi się między nimi wyjątkowe uczucie.

"Cena miłości" emitowana była pierwotnie w tureckiej telewizji ATV w latach 2010-2011. W marcu 2017 serial zadebiutował na antenie TVP 2. W Polsce produkcja podzielona została na 113 odcinków. Oryginalnie "Cena miłości" składa się z nieco dłuższych 62 odsłon.

Cena miłości
Tytuł oryginalny

Aşk ve Ceza

Gatunek

obyczajowy

Kraj produkcji

Turcja

Data premiery

05.01.2010

Liczba sezonów

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6rrtgi
d6rrtgi
d6rrtgi