Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odc. 46 - Sawasz poprosi Jasemin o wybaczenie

Główni bohaterowie "Ceny miłości" znów znaleźli się na życiowym zakręcie. Czy Jasemin wybaczy ukochanemu, że ten zataił przed nią małżeństwo z Cziczek?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cena miłości" odc. 46 - Sawasz poprosi Jasemin o wybaczenieŹródło: Youtube.com
d2xrebl
d2xrebl

Sawasz i Jasemin co rusz muszą mierzyć się z różnymi przeciwnościami losu. Zakochani na zmianę schodzą się i rozstają, przeżywając przy tym wiele trudnych chwil. Ostatnio Baldar przyznał się ukochanej, że tak naprawdę jest on w związku małżeńskim z Cziczek. Jasemin nie była w stanie to uwierzyć. Załamana kobieta zabrała ich syna i uciekła od Sawasza. Ten postanowi wytłumaczyć narzeczonej, że jego związek z Cziczek to efekt rodzinnych zawiłości. Czy jednak bohaterka uwierzy mu na słowo? Zobacz krótką zapowiedź 46. odcinka "Ceny miłości".

"Cena miłości" odc. 46 - co wydarzyło się w poprzednim epizodzie?

Sawasz spotkał się z matką, by powiedzieć jej, że rozstał się z Jasemin. Szczęśliwa Szahnur od razu przekazała tę informację Cziczek. Ta za namową teściowej postanowiła być nieco milsza dla swojego męża. Sawasz porozmawiał szczerze z Jasemin. Bohater przyzna się do małżeństwa z Cziczek. Jasemin nie mogła uwierzyć w to, co powiedział jej wybranek serca. Eszref przyznał się z kolei Sawaszowi, że to właśnie on szpiegował ostatnio jego narzeczoną.

"Cena miłości" odc. 46 - streszczenie

W kolejnym odcinku "Ceny miłości" Sawasz będzie chciał pogodzić się z Jasemin. Ta druga nie pozbiera się po informacji o tym, że Baldar ma żonę. Mężczyzna odwiedzi ukochaną z wielkim bukietem kwiatów. Nie uda mu się jednak zastać narzeczonej w domu. W tym czasie Jasemin będzie na zakupach z Sewdżi. W tej samej galerii handlowej znajdzie się Cziczek i Nazan. Sewdżi zauważy jakiś czas później Borę. Co jednak istotne, nie będzie on sam. U jego boku kobieta zauważy wspomnianą Nazan. Para zostanie przyłapana podczas bardzo czułej rozmowy. Sawaszowi wreszcie udaje się zastać Jasemin. Baldar spróbuje wytłumaczyć się ze związku z Cziczek.

"Cena miłości" odc. 46 - godzina emisji

Nowy epizod "Ceny miłości" zostanie wyemitowany w środę 24 maja o godzinie 17:05 na antenie TVP 2.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xrebl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xrebl