Qaqwqwrqw

"Cena miłości" odc. 45: Sawasz wyjawi Jasemin prawdę o swojej żonie

W 45. odcinku "Ceny miłości" Sawasz zdobędzie się na szczere wyznanie. Mężczyzna przyzna się Jasemin, że Cziczek jest jego żoną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cena miłości
Cena miłości (Youtube.com)
Qaqwqwrqw

Kolejny epizod "Ceny miłości" wprowadzi sporo zamętu w związku Sawasza i Jasemin. Kochankowie po serii różnych kryzysów będą musieli zmierzyć się z przeszłością Baldara. Mężczyzna wyjawi w końcu swojej ukochanej prawdę o małżeństwie z Cziczek. Czy Jasemin wybaczy narzeczonemu kłamstwo? Na pewno przyjdzie jej to z wielkim trudem. Warto jednak przypomnieć, że bohaterka sama przez długi czas była nieszczera z Sawaszem. Mężczyzna niedawno dowiedział się o tym, że Omer jest w rzeczywistości jego synem.

"Cena miłości" odc. 45 - co wydarzyło się w poprzednim epizodzie?

Ostatni odcinek "Ceny miłości" skupił się głównie na postaci Sawasza. Bohater nie posiadał się z radości, gdy oswoił się z myślą, że Omar jest jego synem. Baldar wraz z chłopcem i Jasemin wyruszyli do Stambułu. Ukochana wytłumaczyła się przy okazji, dlaczego tak długo zwlekała z powiedzeniem Sawaszowi prawdy. Mężczyzna postanowił jednak nie dzielić się rewelacyjnymi nowinami z Szahnur. Ta z kolei musiała zmierzyć się z dużym problemem. Ciężarówka, która przewoziła narkotyki, została zniszczona w wypadku.

"Cena miłości" odc. 45 - streszczenie

Sawasz spotka się z matką i powie jej, że rozstał się z Jasemin. Szahnur od razu przekaże informację Cziczek. Ta za namową teściowej postanowi być nieco milsza dla męża. Baldar od razu wyczuje dziwne zachowanie żony. Oprócz tego Sawasz porozmawia wreszcie szczerze z Jasemin. Z wielkim trudem bohater przyzna się do małżeństwa z Cziczek. Jasemin będzie w szoku. Kobieta zamknie się w pokoju z Omerem. Następnego dnia Eszref przyzna się Sawaszowi, że to właśnie on szpiegował ostatnio jego narzeczoną.

"Cena miłości" odc. 45 - kiedy emisja?

Najnowszy epizod "Ceny miłości" zostanie wyemitowany we wtorek 23 maja o godzinie 17:05 na antenie TVP 2.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Qaqwqwrqw

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
Qaqwqwrqw