Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odc. 43: Sawasz dowie się, że Omar jest jego synem

Przed nami kolejny odcinek tureckiego serialu "Cena miłości". W 43. odsłonie produkcji Jasemin zdradzi Sawaszowi, że jest on ojcem Omara.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cena miłości" odc. 43: Sawasz dowie się, że Omar jest jego synemŹródło: Youtube.com
d21dtdt
d21dtdt

Czy w związku Sawasza i Jasemin zagości wreszcie spokój? Główni bohaterowie "Ceny miłości" co chwila muszą mierzyć się z różnymi przeciwnościami losy. Para niedawno rozstała się po tym, jak dom Baldara został zaatakowany przez bandytów. Jasemin i Sawasz postanowili dać sobie jednak jeszcze jedną szansę. Kochankowie mają teraz szansę zbudować trwały i szczęśliwy związek. Aby to się udało, muszą wcześniej wyjawić sobie wszystkie sekrety. Jeden z nich mocno zszokuje Sawasza. Mężczyzna dowie się bowiem, że ma syna! Jak zaistniałą sytuację wytłumaczy Jasemin? Oto krótka zapowiedź tego, co wydarzy się w 43. odcinku "Ceny miłości".

"Cena miłości" odc. 43 - opis poprzedniego epizodu

W ostatniej odsłonie "Ceny miłości" Nadja wytłumaczyła się Jasemin ze swojego pocałunku z Sawaszem. Przypomnijmy, że główna bohaterka serialu przyłapała ukochanego w dwuznacznej sytuacji. Nadja przyznała się, że sama rzuciła się Baldarowi na szyję. Z kolei Bora zaproponował Nazan małżeństwo! Mężczyzna chce na stałe związać się z kochanką i wten sposób zdobyć jej majątek.

"Cena miłości" odc. 43 - Sawasz pozna prawdę o Omarze

Jakiś czas temu Szahnur poprosiła Eszrefa, o zbadanie przeszłości Jasemin. W wyniku prowadzonego śledztwa na jaw wychodzi, że kobieta ma syna. Matka Sawasza od razu podzieli się z nim tą sensacyjną informacją. Baldar będzie w szoku. Sam też dowie się, że za ostrzelaniem jego domu stoi właśnie Szahnur. Kobieta potwierdzi te doniesienia. Przyzna się dodatkowo, że w ten sposób chciała odwieść Sawasza od związania się z Jasemin. Baldar pojedzie spotkać się z ukochaną, by szczerze porozmawiać o jej przeszłości. Bohaterka zdradza Sawaszowi, że Omar jest tak naprawdę jego synem. Mężczyzna niewiele myśląc, wsiądzie w samochód i wyruszy na lotnisko, skąd będzie chciał udać się do Bodrumu.

d21dtdt

W najnowszym odcinku "Ceny miłości" poznamy dalsze losy Pali. Przypomnijmy, że mężczyzna ma za sobą zawał serca. Bohater przejdzie poważną operację założenia bajpasów.

"Cena miłości" odc. 43 - gdzie i kiedy obejrzeć?

Kolejny odcinek "Ceny miłości" zostanie wyemitowany w piątek 19 maja o godzinie 17:05 na antenie TVP2.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d21dtdt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21dtdt