Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odc. 41: Jasemin przyłapie Sawasza w dwuznacznej sytuacji!

W 41. epizodzie "Ceny miłości" Sawasz dowie się, że Nadia go kocha. Kobieta spróbuje pocałować głównego bohatera. Świadkiem zajścia będzie Jasemin.

"Cena miłości" odc. 41: Jasemin przyłapie Sawasza w dwuznacznej sytuacji!Źródło: Materiały prasowe
dj6ik74
dj6ik74

Dopiero co Sawasz i Jasemin zeszli się po ostatnim rozstaniu, a teraz ich związek znów zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą Nadii, która postanowi wyznać Baldarowi miłość. Bohater nie będzie jednak zainteresowany romansem z kolejną kobietą. W jego życiu liczy się tylko Jasemin. Ta jednak przyłapie ukochanego w dwuznacznej sytuacji. Czy to oznacza, że kochankowie ponownie będą musieli zmierzyć się z kryzysem w swoim związku? W 41. odcinku "Ceny miłości" dowiemy się także, jakie zamiary wobec Nazan ma Bora.

"Cena miłości" odc. 41 - co wydarzyło się w poprzednim epizodzie?

W ostatniej odsłonie serialu Jasemin i Sawasz wyruszyli na romantyczne wakacje. Wspólny wyjazd miał pozwolić im zapomnieć o ostatnich problemach. Z kolei Cziczek nie chciała zdradzić ojcu prawdziwych powodów podjęcia decyzji o rozwodzie z Baldarem. Grozą powiało również w wątku Pali. Mężczyzna doznał zawału serca, gdy Szahnur zmusiła go do dalszego handlu narkotykami.

"Cena miłości" odc. 41 - streszczenie

Jasemin i Sawasz wrócą do domu z wakacji. Zderzenie się z codziennością będzie dla nich wyjątkowo bolesne. Sawasza w pracy zaczepi Nadia. Kobieta powie mu, że go kocha. Co więcej, rzuci się Baldarowi na szyję, a wszystkiemu przyglądać będzie się zazdrosna Jasemin. Oprócz tego Bora za wszelką cenę będzie starał się skontaktować z Nazan. Mężczyzna prosi ją o spotkanie. Bohaterka ulegnie po jakimś czasie. W trakcie rozmowy Bora zacznie namawiać kochankę, by do niego wróciła. Czy Nazan przystanie na jego propozycję?

"Cena miłości" odc. 41 - data i godzina emisji

Najnowszy odcinek "Ceny miłości" pokaże w środę 17 maja o godzinie 17:05 telewizyjna Jedynka.

dj6ik74

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dj6ik74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dj6ik74