Seriale zagraniczne"Cena miłości" odc. 58: Sawasz trafi za kratki!

"Cena miłości" odc. 58: Sawasz trafi za kratki!

"Cena miłości" odc. 58: Sawasz trafi za kratki!
Źródło zdjęć: © Youtube.com

09.06.2017 14:21, aktual.: 09.06.2017 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najnowszym odcinku "Ceny miłości" Sawasz przeżyje kolejny dramat. Tym razem bohater zostanie aresztowany za handel narkotykami.

Problemów Sawasza ciąg dalszy. Tym razem głowa rodziny Baldarów zostanie zatrzymana przez policję. Funkcjonariusze zatrzymają ciężarówkę należącą do bohatera i znajdą w niej narkotyki. Sawasz będzie zaskoczony. Przypomnijmy, że mężczyzna po powrocie do Turcji ze Stanów Zjednoczonych próbował zaprzestać nielegalnych transakcji, w których specjalizował się jego ojciec. Baldar nie wie jednak, że za jego plecami handel zakazanymi środkami kwitł w najlepsze. Co jeszcze wydarzy się w 58. odcinku "Ceny miłości"? Zobaczcie koniecznie krótkie streszczenie epizodu.

"Cena miłości" odc. 58 - co wydarzyło się w poprzedniej odsłonie serialu?

Sawasz i Jasemin odkryli, że to Mehmet, a nie jak początkowo sądzono Bora, odpowiedzialny jest za zrobienie ich zdjęć, które o mały włos nie wylądowały na łamach prasy. Baldar spotkał się z Mehmetem i brutalnie go zaatakował. Z kolei Cziczek ku zaskoczeniu wszystkich nie zgodziła się na rozwód z Sawaszem.

"Cena miłości" odc. 58 - Sawasz aresztowany

Podczas kolejnego transportu policja zatrzyma ciężarówkę firmy Baldara. Funkcjonariusze znajdą w niej narkotyki. Sawasz zostanie złapany w domu Jasemin. Na oczach ukochanej i małego Omera dochodzi do brutalnego zatrzymania. Za kratki trafią także pozostali członkowie familii. Większość z nich opuści jednak areszt. Policja nie wypuści tylko Sawasza i Pala.

"Cena miłości" odc. 58 - kiedy emisja?

Najnowszy odcinek "Ceny miłości" zostanie wyemitowany w piątek 9 czerwca o godzinie 17:05 na antenie TVP2.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także