Trwa ładowanie...
dtzokts

"Cena miłości" odcinek 6 - Bora wyzna miłość Jasemin. Jak zareaguje bohaterka?

Akcja "Ceny miłości" ani na chwilę nie zwalnia tempa. W najnowszym odcinku tureckiego serialu Bora wyzna Jasemin miłość. Przez ostatnie dwa epizody widzieliśmy, jak mężczyzna starał się zbliżyć do głównej bohaterki produkcji. Z kolei Sawasz ponownie narazi się swoim bliskim. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Ceny miłości".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cena miłości
Cena miłości (Youtube.com)
dtzokts

Przed nami dalszy ciąg miłosnych perypetii Jasemin. Po tym, jak główna bohaterka "Ceny miłości" przyłapała narzeczonego na zdradzie, spędziła noc ze spotkanym w barze Sawaszem oraz odkryła, że zaszła z nim w ciążę, teraz dowie się, że Bora jest w niej skrycie zakochany!

"Cena miłości" - co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Sawasz postanowił zmienić charakter rodzinnego biznesu. Bohater nie chciał bowiem mieć nic wspólnego z handlem narkotykami. Zerwanie z przestępczym światkiem okazało się jednak zadaniem bardzo trudnym. Aby nie wpędzić swojej familii w kłopoty, mężczyzna godzi się przeprowadzić ostatnią nielegalną transakcję.

dtzokts

Jasemin i Bora zjawiają razem na branżowym przyjęciu. Wszyscy goście myślą, że bohaterowie są parą. Faworyzowanie dziewczyny nie podoba się innym pracownikom agencji reklamowej.

"Cena miłości" odcinek 6 - streszczenie

W 6. odcinku "Ceny miłości" Sawasz po raz ostatni decyduje się na przemyt narkotyków. Jak można się jednak domyślić, misja dostarczenia towaru pod wskazany adres nieco się skomplikuje. To niejedyne problemy, jakie czekają na Sawasza. Mężczyzna zezwoli Cziczek na kontynuowanie studiów. Wiadomość ta ponownie spotka się ze sprzeciwem rodziny bohatera.

dtzokts

Bora wyznaje miłość Jasmein. Informacja zaskakuje kobietę. Para udaje się następnie do baru. Tam zauważa ich Dżem - przyjaciel Sawasza. Mężczyzna prawdopodobnie powiadomi Baldara o spotkaniu poszukiwanej przez niego dziewczyny.

"Cena miłości" odcinek 6 - emisja

Szósty odcinek "Ceny miłości" zostanie pokazany w środę 22 marca o godzinie 17:05 na antenie TVP2. Powtórkę można będzie zobaczyć dzień później o 12:35. Serial jest dostępny także online na vod.tvp.pl.

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

dtzokts

Podziel się opinią

Share
dtzokts
dtzokts