Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odcinek 5 – Jasemin i Bora razem na przyjęciu. Kolejne kłopoty Sawasza

Przed nami kolejny odcinek „Ceny miłości”. W 5. odsłonie nowego tureckiego hitu Bora będzie próbować zbliżyć się do Jasemin. Para pojawi się razem na branżowym przyjęciu. Z kolei Sawasz zmierzy się z kolejnymi problemami. Wprowadzone przez niego zmiany w rodzinnym biznesie mogą okazać się fatalne w skutkach. Co jeszcze wydarzy się w 5. epizodzie „Ceny miłości”? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cena miłości" odcinek 5 – Jasemin i Bora razem na przyjęciu. Kolejne kłopoty Sawasza
Źródło: Youtube.com
d3v6a47

Drogi Sawasz i Jasemin zeszły się do tej pory tylko jeden raz. Wystarczyło to jednak, by mężczyzna zakochał się w nieznajomej bez pamięci. Nie wie on, że bohaterka wkrótce urodzi ich dziecko. Sawasz musi także zmierzyć się z problemami rodzinnymi. Po śmierci ojca i brata, stanął na czele klanowego interesu, co tylko przysporzyło mu kolejnych kłopotów.

„Cena miłości” – co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Czwarty epizod „Ceny miłości” okazał się przełomowy dla Sawasza. Mężczyzna odkrył bowiem, że rodzinny interes opierał się na handlu narkotykami. Bohater nie miał zamiaru kontynuować tego nielegalnego procederu. Postanowił więc wprowadzić do biznesu szereg zmian. To natomiast nie spodobało się członkom jego familii. Szybko zdali sobie oni sprawę, że rezygnacja z handlu środkami odurzającymi nie tylko zmniejszy ich dochody, ale też narazi na ogromne niebezpieczeństwo.
Jasemin nie usunęła ciąży zgodnie z prośbą matki. W agencji reklamowej, dla której pracuje, nikt nie ma pojęcia o tym, że kobieta spodziewa się dziecka. Jasemin zaczęła być faworyzowana przez swojego szefa. Fakt ten nie przypadł oczywiście do gustu jej najbliższym współpracownikom.

„Cena miłości” odcinek 5 – streszczenie

Początkowo Sawasz będzie zadowolony z tego, że uwolnił swoją rodzinę od przestępczego świata. Radość ta okaże się jednak krótkotrwała. Odejście od handlu narkotykami sprawi, że nad familią zbiorą się czarne chmury. Decyzja głównego bohatera zagraża bowiem zgodzie, jaką Baldarowie zawarli z Moranami. W obawie o wybuch wielkiej afery, Sawasz godzi się przeprowadzić jeszcze jedną transakcję.
Jasemin i Bora zjawią się razem na branżowym przyjęciu. W kuluarach od razu zacznie się mówić, że bohaterowie są parą. Współpracownicy kobiety po raz kolejny wyrażą swoje niezadowolenie, że Jasmin jest faworytką szefa.

d3v6a47

„Cena miłości” odcinek 5 – kiedy emisja?

Najnowszy odcinek „Ceny miłości” zostanie wyemitowany we wtorek 21 marca o godzinie 17:05 na antenie TVP2. Powtórkę przewidziano na środę o 12:35. Serial można śledzić również online za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3v6a47

Podziel się opinią

Share
d3v6a47
d3v6a47