Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odcinek 4 – Sawasz nie chce handlować narkotykami. Bohater naraża się swojej rodzinie

W 4. odcinku „Ceny miłości” Sawasz stanowczo sprzeciwi się dotychczasowym praktykom stosowanym w rodzinnej firmie. Mężczyzna nie ma zamiaru dorabiać się ogromnej fortuny przez handel narkotykami. Zaproponowane przez niego zmiany nie spodobają się familii głównego bohatera. Czy Sawaszowi uda się jakoś poskromić gniew bliskich? Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku „Ceny miłości”.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cena miłości" odcinek 4 – Sawasz nie chce handlować narkotykami. Bohater naraża się swojej rodzinieŹródło: Materiały prasowe
d3r2jdm

Cena miłości” dopiero co zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej, a już zagwarantowała widzom sporo emocji. Turecki serial opowiada o Sawaszu, który właśnie powrócił do ojczyzny ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zdobywał cenne wykształcenie. Po śmierci ojca oraz brata bohater staje na czele rodzinnego biznesu. Musi on nie tylko dopilnować interesów familii, ale też dbać o dobre stosunki z dawnymi wrogami. Pewnego wieczoru Sawasz spotyka w barze Jasemin. Kobieta właśnie rozstała się z narzeczonym. Oboje pod wpływem impulsu spędzają ze sobą noc. Przelotny romans będzie mieć dla tej dwójki bardzo poważne konsekwencje.

„Cena miłości” – co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Poprzednim razem Jasemin odkryła, że zaszła w ciążę. Szybko uzmysłowiła sobie, że ojcem dziecka jest Sawasz. Kobieta wie, że macierzyństwo w tym momencie zaszkodzi jej karierze. Na dodatek nie chce być ona samotną matką. Jasemin zdecydowała, że podda się aborcji. Niewiele zabrakło, a bohaterka faktycznie udałaby się do lekarza na zabieg. W ostatniej chwili usunięciu ciąży zapobiegła matka Jasemin.

Z kolei Sawasz zastanawiał się, czy powinien brać ślub z Cziczek. Owdowiała żona brata znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Tylko małżeństwo z głównym bohaterem gwarantuje jej spokojny byt. Sawasz zgodził się na takie rozwiązanie. Zaznaczył jednak, że ich związek będzie zawarty jedynie „na papierze”.

d3r2jdm

„Cena miłości” odcinek 4 – streszczenie

Odcinek 4. „Ceny miłości” przyniesie kilka nowych niespodziewanych zwrotów akcji. Sawasz upewni się, że rodzinny interes prowadzony wcześniej przez jego ojca, opiera się na handlu narkotykami. Bohater, który stanął na czele rodu, nie ma zamiaru w ten sposób dorabiać się fortuny. Postanawia więc raz na zawsze skończyć z nielegalnym procederem, co nie podoba się jego bliskim. Z pomocą Nadii – koleżanki ze studiów – Sawasz wprowadza w biznesie szereg reform.

Jasemin nie usunęła ciąży. Póki co, nie zamierza chwalić się wszystkim, że zostanie matką. Kobieta zaczyna być faworyzowana w firmie. To oczywiście nie odpowiada jej współpracownikom.

„Cena miłości” odcinek 4 – emisja w TV i online

Najnowsza odsłona „Ceny miłości” zostanie wyemitowana w poniedziałek 20 marca o godzinie 17:05 na antenie TVP2. Powtórkę przewidziano dzień później o 12:35. Serial można śledzić online za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3r2jdm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r2jdm
d3r2jdm