Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odc. 56: kłótnia Nazan i Sawasza. Kobieta wyprowadzi się do Bory

W 56. odcinku "Ceny miłości" dojdzie do awantury między Sawaszem i Nazan. Oburzona postawą brata kobieta opuści rodzinną posiadłość.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cena miłości" odc. 56: kłótnia Nazan i Sawasza. Kobieta wyprowadzi się do BoryŹródło: Youtube.com
dln197q
dln197q

Związek Nazan i Bory od samego początku nie podobał się Sawaszowi. Baldar wiedział, że Noyan nie ma poważnych zamiarów wobec jego siostry. Borykający się z problemami finansowymi Bora chce wykorzystać majętność swojej partnerki i przejąć chociaż część jej wielkiej fortuny. Opracowany plan powoli się realizuje. Szyki bohaterowi może jednak pokrzyżować Jasemin. Kobieta odkryła bowiem głęboko skrywany romans Nazan i Bory. Główna bohaterka poinformowała o wszystkim Sawasza. Ten zdecyduje się szczerze porozmawiać z siostrą. W efekcie wybuchnie wielka awantura. Co jeszcze wydarzy się w 56. odcinku "Ceny miłości"?

"Cena miłości" odc. 56 - opis poprzedniego epizodu

W 55. odsłonie serialu Sawasz zostawił Cziczek po pogrzebie w Wanie i sam wrócił do Stambułu. Jasemin postanowiła szczerze porozmawiać z Borą. W jego mieszkaniu zastała go z Nazan. Między bohaterami doszło do sprzeczki. Jasemin natychmiast powiedziała Sawaszowi o związku jego siostry z Noyanem.

"Cena miłości" odc. 56 - streszczenie

Sawasz od razu zdecyduje się porozmawiać ze swoją siostrą. Rodzeństwo pokłóci się. Nazan wykrzyczy Baldarowi, że jest już nawet po ślubie z Borą i nie powinien on mieszać się do jej życia. Co więcej, kobieta wyprowadzi się z domu. Postawa Nazan zaskoczy wszystkich, włącznie z jej synkiem. Chłopiec nie zrozumie, dlaczego mama wyprowadza się z rodzinnej posiadłości. Na dodatek Bora utrudni żonie kontakt z dzieckiem.

dln197q

"Cena miłości" odc. 56 - godzina emisji

Najnowsza odsłona "Ceny miłości" zostanie wyemitowana 7 czerwca o godzinie 17:05 na antenie Telewizyjnej Dwójki.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dln197q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dln197q