Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odc. 35 - romans Bory i Nazan wychodzi na jaw!

Wielkie emocje czekają nas w 35. odcinku "Ceny miłości". Sewgi dowie się, że jej ukochany ma romans. Kobieta zrobi Borze potężną awanturę.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cena miłości" odc. 35 - romans Bory i Nazan wychodzi na jaw!Źródło: Youtube.com
d2v0zmj

W poprzedniej odsłonie serialu "Cena miłości" byliśmy świadkami przykrego incydentu. Dom Sawasza kolejny raz został ostrzelany przez groźnych rzezimieszków. Matka Jasemin doradziła córce, by ta zakończyła związek z Baldarem. Czy gówna bohaterka ulegnie naciskom i zerwie z ukochanym? Miłosne problemy czekają nie tylko Jasemin. Sewgi dowie się o romansie Bory i Nazana. Zraniona kobieta zrobi swojemu wybrankowi serca ogromną awanturę. Wszystkiemu przysłuchiwać będzie się kochanka Bory, która również poczuje się oszukana. Nad Noyanem zawisną czarne chmury. Co jeszcze wydarzy się w 35. odcinku "Ceny miłości"? film tv serial film

"Cena miłości" odc. 35 - streszczenie

Fidan usłyszy rozmowę telefoniczną Nazan i Bory. Z jej przebiegu będzie się dało wywnioskować, że para wyznaje sobie miłość. O wszystkim natychmiastowo dowie się Szahnur. Kobieta postanawia jak najszybciej wydać córkę za mąż. Tymczasem Nazan nie zamierza ulegać presji rodziny i wybierze się w odwiedziny do ukochanego. Sewgi z kolei będzie śledzić Borę i jego poczynania. Gdy zobaczy, że mężczyzna spotyka się z inną kobietą, zacznie dobijać się do jego drzwi. Zraniona Sewgi urządzi w domu bohatera prawdziwe piekło. Co jednak ciekawe, kobieta nie zastanie żadnej konkurentki. Bora nakaże schować się Nazan. Gdy ta zorientuje się, że jej chłopak ma inną dziewczynę, będzie wściekła i załamana.

"Cena miłości" odc. 35 - kiedy emisja?

Najnowszy epizod "Ceny miłości" zostanie wyemitowany we wtorek 9 maja o godzinie 17:05 na antenie TVP 2.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2v0zmj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v0zmj
d2v0zmj