Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odcinek 7 – czy drogi Sawasza i Jasemin znowu się skrzyżują?

„Cena miłości” nie przestaje zaskakiwać. W 7. odcinku tureckiej produkcji Sawasz będzie chciał za wszelką cenę spotkać się z Jasemin. Na wieść o tym, że kobieta przebywa w pobliskim barze, bohater czym prędzej wyruszy do lokalu. Kolejny epizod skoncentruje się również na postaci Mustafy. Młodszy brat Sawasza będzie terroryzował swojego kolegę ze szkoły! Zobacz, co jeszcze wydarzy się w najnowszej odsłonie „Ceny miłości”.

"Cena miłości" odcinek 7 – czy drogi Sawasza i Jasemin znowu się skrzyżują?Źródło: Youtube.com
dxc0ab7

Przypomnijmy, że „Cena miłości” opowiada historię młodego mężczyzny, który powrócił do rodzinnej Turcji i po latach spędzonych na nauce w Stanach Zjednoczonych. Niedługo po zjawieniu się w ojczyźnie Sawasz staje na cele rodzinnego biznesu. Nagła śmierć ojca spowodowała, że to na niego spadają obowiązki głowy rodziny. Bohater musiał też poślubić Cziczek – owdowiałą żonę własnego brata. Związek ten potrzebny był do utrzymania pokojowych nastrojów między dwoma zwaśnionymi rodami. Sawasz nie chce początkowo zgodzić się na takie rozwiązanie. Jego umysł zaprząta piękna Jasemin, z którą spotkał się przypadkowo w barze zaraz po przylocie do Turcji. Para spędziła ze sobą noc. Bohater nie wie, że wkrótce kobieta urodzi jego dziecko.

„Cena miłości” – co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Bora coraz bardziej zbliża się do Jasemin. Mężczyzna stara się zdobyć serce pięknej brunetki. W poprzednim odcinku bohater zdobył się na odwagę i wyznał jej miłość. Ta wiadomość zaszokowała Jasemin. Para wybrała się do baru, gdzie zauważa ich właściciel lokalu. Mężczyzna szybko skontaktował się z Sawaszem i poinformował go, że wie, gdzie znajduje się poszukiwana przez niego kobieta.

dxc0ab7

W międzyczasie Sawasz chce zakończyć nielegalne interesy prowadzone przez jego rodzinę. Bohater zgadza się po raz ostatni przemycić narkotyki. Pierwotny plan akcji ulega jednak komplikacjom.

„Cena miłości” odcinek 7 – streszczenie epizodu

W. 7. odcinku „Ceny miłości” Sawasz wyruszy do baru, by spotkać się z Jasemin. Kobieta poczuje się źle i będzie musiała udać się do toalety. Zaraz za nią z pomocą podąży Bora. Para nie wróci już do stolika. Sawasz minie się z ukochaną i nie będzie mu dane zamienić z nią ani słowa.

Główny bohater wciąż próbuje uporać się z problemami rodzinnego interesu. Mężczyzna wyruszy do miasta Wan, gdzie będzie starał się zmobilizować swoich pracowników do wydajniejszej i uczciwszej pracy. Z kolei Mustafa – młodszy brat Sawasza – zacznie terroryzować w szkole swojego kolegę. Chłopak wymusi na nim haracz! W ten sposób będzie chciał pokazać, że pieniądze są dla niego symbolem władzy.

„Cena miłości” odcinek 7 – kiedy emisja? Gdzie oglądać?

Najnowszy epizod „Ceny miłości” zostanie wyemitowany 23 marca o godzinie 17:05 na antenie TVP2. Powtórkę przewidziano na kolejny dzień o 12:35. Serial można śledzić w internecie na vod.tvp.pl.

dxc0ab7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxc0ab7