Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odc. 37 - co dalej z Sawaszem? Kyjmet chce, by Cziczek zaszła w ciążę

W najnowszym odcinku "Ceny miłości" Cziczek poważnie porozmawia z matką. Kyjmet chce, by dziewczyna zaszła w ciążę. Oprócz tego dojdzie do wielkiej tragedii.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cena miłości" odc. 37 - co dalej z Sawaszem? Kyjmet chce, by Cziczek zaszła w ciążęŹródło: Youtube.com
d8rny7i

Los nie jest łaskawy dla Cziczek. Kobieta najpierw straciła swojego ukochanego męża, a następnie, zgodnie z tradycją, musiała poślubić jego brata. Sawasz nie chciał wiązać się z owdowiałą bohaterką. Naciski ze strony rodziny zmusiły go jednak do ślubu z Cziczek. Małżeństwo to nie miało jednak szans na szczęście. Sawasz ogłosił ostatnio bliskim, że wraz z żoną decydują się na rozwód. Jednocześnie mężczyzna zdecydował się na związek z piękną Jasemin. Para nawet zaręczyła się i planowała wspólną przyszłość. Wszystko zmieniło się, gdy dom Baldara został ostrzelany przez bandytów. Wystraszona Jasemin za namową matki zerwała z Sawaszem. Co czeka na bohaterów "Ceny miłości" tym razem?

"Cena miłości" odc. 37 - opis poprzedniego epizodu

W ostatnim odcinku "Ceny miłości" Jasemin unikała kontaktu z Sawaszem. Kobieta wciąż rozpamiętywała groźny atak bandytów na posiadłość ukochanego. Wielka tragedia spotkała Nazan. Dziewczyna miała zostać wyswatana z nieznanym sobie mężczyzną. Bohaterka nie godziła się na to i w akcie desperacji postanowiła popełnić samobójstwo.

"Cena miłości" odc. 37 - Kyjmet odwiedzi wróżkę

Cziczek w rozmowie z matką przyzna się, że pracuje jako nauczycielka. Rodzina kobiety wciąż nie może pogodzić się z tym, że nie urodzi ona dziecka. Kyjmet uda się do wróżki, by dowiedzieć się, czy Cziczek kiedykolwiek uda się zajść w ciążę. Sewgi natomiast zdobędzie klienta dla powstającej agencji Jasemin. Mężczyznę wskaże Bora. Wielki dramat czeka Mustafę. Chłopak ukradnie pistolet od Paliego i wraz z kolegami urządzi sobie konkurs strzelecki w lesie. Następnie młodzieńcy odwiedzą bar, w którym dojdzie do awantury. Mustafa strzeli do jednego chłopaka, a ten zginie od poniesionej rany.

d8rny7i

"Cena miłości" odc. 37 - godzina emisji

Kolejny odcinek "Ceny miłości" wyemitowany zostanie w czwartek 11 maja o godzinie 17:05 na antenie TVP2.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d8rny7i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8rny7i
d8rny7i