Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odc. 36 - Jasemin rozstaje się z Sawaszem!

W najbliższym odcinku "Ceny miłości" Jasemin postanowi odejść od Sawasza. Czy to oznacza koniec wielkiej miłości bohaterów?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cena miłości" odc. 36 - Jasemin rozstaje się z Sawaszem!Źródło: Materiały prasowe
d34mdyj

Związek Jasemin i Sawasza od samego początku mierzył się z różnymi problemami. Ostatnio jednak między kochankami wreszcie zaczęło się układać, a oni sami snuli wizje o szczęśliwej przyszłości. Wszystko zmieniło się jednak, gdy dom Baldara został ostrzelany przez groźnych bandytów. Matka Jasemin prosi ją, by ta zaprzestała spotykać się z Sawaszem. Według niej, mężczyzna może sprowadzić na córkę ogromne niebezpieczeństwo. Główna bohaterka weźmie słowa matki głęboko do serca i zerwie z ukochanym. Dla Sawasza będzie to ogromny cios. Co jeszcze wydarzy się w 36. odcinku "Ceny miłości"?

"Cena miłości" - co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

W ostatniej odsłonie "Ceny miłości" widzieliśmy kłótnię Sewgi i Bory. Kobieta odkryła, że jej ukochany ma romans. Świadkiem awantury była kochanka bohatera - Nazan. Ta ostatnia poczuła się zraniona i oszukana. Nie wie ona jednak, że najgorsze dopiero przed nią.

d34mdyj

"Cena miłości" odc. 36 - streszczenie epizodu

Jasemin unika kontaktu z Sawaszem. Dziewczyna nie chce narażać się na niebezpieczeństwo. Bohaterka boi się o życie swoje oraz bliskich. W końcu podejmuje decyzję o rozstaniu się z Baldarem. Z kolei Szahnur chce jak najszybciej wydać Nazan za mąż. Do rodzinnej rezydencji przybywa pierwszy kandydat na męża. Nazan nie ma jednak zamiaru wychodzić za obcego mężczyznę. Podczas tradycyjnej wizyty swatów dziewczyna usiłuje popełnić samobójstwo.

"Cena miłości" odc. 36 - godzina emisji

Najnowszy odcinek "Ceny miłości" zostanie wyemitowany w środę 10 maja o godzinie 17:05 na antenie TVP2.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d34mdyj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34mdyj
d34mdyj