Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odc. 38 - Ahmet zabije Cziczek?

Fani "Ceny miłości" nie mają co liczyć na chwilę wytchnienia. W najnowszym odcinku Ahmet zagrozi, że jeśli Cziczek rozwiedzie się z Sawaszem, to pozbawi ją życia!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cena miłości" odc. 38 - Ahmet zabije Cziczek?Źródło: Materiały prasowe
d49osnf

Czy Cziczek zazna wreszcie szczęścia? Wieść o tym, że kobieta ma zamiar rozwieść się z Sawaszem szybko dobiegnie do pozostałych bohaterów "Ceny miłości". Informacja ta nie spodoba się Ahmetowi. W 38. odsłonie produkcji mężczyzna wyraźnie zabroni kobiecie rozstawać się z Baldarem. W przeciwnym razie grozi jej naprawdę wielkie niebezpieczeństwo. Kolejny odcinek zaprezentuje również dalsze losy Mustafy. Przypomnijmy, że poprzednim razem chłopak postrzelił w barze innego mężczyznę. Czy młodzieniec trafi za kratki? Jak w jego sprawie zainterweniuje Ahmet? Zobacz opis najnowszego epizodu serialu.

"Cena miłości" odc. 38 - streszczenie

Cziczek oznajmi rodzicom, że chce się rozwieść. Ahmet wpadnie w szał. Zagrozi, że jeśli dojdzie do rozpadu małżeństwa, osobiście dopilnuje, by kobieta została zamordowana. Oprócz tego, zapowie on zemstę na rodzinie Baldarów. Ludzie Ahmeta zabiorą z baru Mustafę. W ten sposób uratują go przed policją. Pistolet, z którego padły strzały, zostanie schowany głęboko w sejfie. Ahmet zasugeruje, że jeden z jego pracowników może odsiedzieć wyrok za Mustafę. Dodatkowo mężczyzna zleci Pali przemycać heroinę bez wiedzy Sawasza. Dżem z kolei zarzuca Nadii, że ta podkochuje się w Baldarze.

"Cena miłości" odc. 38 - kiedy emisja?

Najnowszy odcinek "Ceny miłości" zostanie wyemitowany w piątek 12 maja o godzinie 17:05 na antenie TVP2.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d49osnf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49osnf
d49osnf