Trwa ładowanie...

"Cena miłości" odc. 47 - Pala odkrywa, że Sawasz ma syna

Kolejny sekret Sawasza wyjdzie na jaw. W najnowszym odcinku "Ceny miłości" Pala dowie się, że Omar jest synem Baldara.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Cena miłości" odc. 47 - Pala odkrywa, że Sawasz ma syna
Źródło: Materiały prasowe
d3hzlpn

Życie Sawasza jest pełne tajemnic. Gdy główny bohater "Ceny miłości" związał się z Jasemin, nie powiedział jej o swoim małżeństwie z Cziczek. Choć Baldara i jego żonę nie łączy żadne uczucie, ukrycie tak ważnego faktu przed ukochaną było bardzo ryzykowanym zagraniem. Gdy Sawasz zdołał wreszcie wyjawić Jasemin prawdę, ta nie kryła swojego rozgoryczenia. Na szczęście bohaterowie doszli do porozumienia i wygląda na to, że w ich związku znów zagościł spokój. Kłopoty czają się jednak na Baldara z każdej strony. Mężczyzna przekona się o tym już w najbliższym odcinku serialu.

"Cena miłości" odc. 47 - opis poprzedniego epizodu

Sawasz za wszelką cenę próbował pogodzić się z Jasemin. Ta przez długi czas nie potrafiła się pozbierać po tym, jak dowiedziała się, że Baldar ma żonę. Mężczyzna odwiedził ukochaną z wielkim bukietem kwiatów. Nie udało mu się jednak zastać narzeczonej w domu. W tym czasie Jasemin robiła zakupy z Sewdżi. W tej samej galerii handlowej znalazły się też Cziczek i Nazan. Sewdżi zauważyła Borę w towarzystwie Nazan. Para nie szczędziła sobie czułości. Sawaszowi wreszcie udało się zastać Jasemin. Baldar wytłumaczył się z Cziczek.

"Cena miłości" odc. 47 - streszczenie

W 47. epizodzie "Ceny miłości" Sawasz zaopiekuje się małym Omerem. Jasemin poprosi Baldara o pomoc, ponieważ nie będzie w stanie jednocześnie zająć się dzieckiem i pracować. Mężczyzna wyjdzie z synem na plac zabaw. Tam bohatera zauważy Pala. Obserwator od razu skojarzy, że Sawasz ma nieślubne dziecko. Oprócz tego sporym wydarzeniem będzie wyjście z więzienia Jawuza.

d3hzlpn

"Cena miłości" odc. 47 - emisja w TV

Nowy odcinek "Ceny miłości zostanie wyemitowany w czwartek 25 maja o godzinie 17:05 na antenie Telewizyjnej Dwójki.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3hzlpn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hzlpn
d3hzlpn