Seriale zagraniczne"Cena miłości" odcinek 2 - ojciec i brat Sawasza zginą w wypadku. Bohater stanie na czele rodu

"Cena miłości" odcinek 2 - ojciec i brat Sawasza zginą w wypadku. Bohater stanie na czele rodu

"Cena miłości" odcinek 2 - ojciec i brat Sawasza zginą w wypadku. Bohater stanie na czele rodu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.03.2017 08:11, aktual.: 16.03.2017 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

„Cena miłości” to nowy turecki serial, jaki pojawił się w ramówce TVP2. Zastąpił on inną produkcją znad Bosforu – „Tylko Tobą”, która cieszyła się w naszym kraju sporą popularnością. Czy „Cena miłości” powtórzy sukces swojego poprzednika? W 2. odcinku dojdzie do wielkiej tragedii. Brat i ojciec Sawasza zginą w wypadku. Cała rodzina pogrąży się w żałobie. Bohater dowie się, że to właśnie on w zaistniałej sytuacji będzie musiał stanąć na czele rodu. Informacja ta nie przypadnie mu do gustu. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 2. odcinku „Ceny miłości”.

Cena miłości” ledwo się rozpoczęła, a już oferuje widzom akcję pełną dramatycznych wydarzeń. Sawasz stanie w obliczu wielkiego wyzwania. Rodzinne koneksje, a także tradycja zmuszą bohatera do przeprowadzenia w swoim życiu prawdziwej rewolucji. Mężczyzna nie będzie zadowolony z tego faktu.

„Cena miłości” – co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Pierwszy epizod „Ceny miłości” skupił się na postaci Jasemin. 29-letnia kobieta do tej pory wiodła szczęśliwe i spokojne życie u boku ukochanego mężczyzny. Para planowała nawet ślub. Jasemin odkryła jednak, że narzeczony ma romans z jej najlepszą przyjaciółką. Kobieta przyłapała kochanków w łóżku i wpadła w szał. Zrozpaczona bohaterka zerwała z Mehmetem i uciekła z domu. Nogi poniosły ją do baru, gdzie postanowiła utopić smutku w alkoholu. W lokalu Jasemin spotkała Sawasza, którego wzięła za barmana. Nie miała pojęcia, że tak naprawdę mężczyzna jest wykształconym i wpływowym biznesmenem. Para spędziła ze sobą noc.

„Cena miłości” odcinek 2 – streszczenie epizodu

W 2. odcinku „Ceny miłości” poznamy bliżej rodzinę Sawasza. Jego brat ożenił się z niejaką Cziczek – przedstawicielką zwaśnionego rodu. Ślub był na dobrą sprawą pretekstem do zakończenia konfliktu między rodzinami. Spokój familii okaże się krótkotrwały. Brat i ojciec głównego bohatera zginą w wypadku. Będzie to oznaczać, że Sawasz stanie na czele swojego rodu. Mężczyzna nie będzie z tego powodu zadowolony. Dodatkowo dowie się on, że musi poślubić owdowiałą Cziczek. Jego serce skradła jednak Jasemin, która zniknęła bez śladu. Oprócz tego główny bohater zacznie obracać rodzinną fortuną. Nie ma on pojęcia, że pieniądze pochodzą z handlu narkotykami.

„Cena miłości” odcinek 2 – emisja w TV i online

Najnowszy epizod „Ceny miłości” zostanie wyemitowany w czwartek 16 marca o 17:05 na antenie TVP2. Powtórkę można obejrzeć dzień później o 12:35. Zaraz po premierze odcinek powinien być dostępny online w serwisie vod.tvp.pl.

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także