Trwa ładowanie...
d4elzvx

Carole Baskin w "Tańcu z gwiazdami". "Telewizja sięgnęła nowego dna"

Carole Baskin po zdobyciu ogromnej popularności w "Królu tygrysów", nie daje o sobie zapomnieć. Teraz jednak nie walczy o prawa zwierząt, ale… tańczy na parkiecie telewizyjnego show.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carole Baskin
Carole Baskin (Netflix)
d4elzvx

Carole Baskin to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci, które w ostatnim czasie zyskały szczególną popularność. Wszystko za sprawą głośnej produkcji Netlfiksa, "Król Tygrysów".

Baskin to aktywistka, która walczyła o zakaz prowadzenia prywatnego zoo przez Joe Exocita. Sama prowadzi ośrodek dla dzikich kotów.

Konflikt pomiędzy aktywistką a ekscentrycznym właścicielem zoo eskalował do tego stopnia, że Exotic miał nawet chcieć ją zabić, płacąc w tym celu odpowiedniemu człowiekowi.

d4elzvx

To jednak nie koniec kontrowersji związanych z Baskin. Jest zamieszana w sprawę zaginięcia byłego męża, a za sprawą popularnego serialu Netfliksa, wszczęto ponownie ponownie postępowanie w tej sprawie.

Mimo to Carole Baskin cieszy się kuriozalną wręcz popularnością. Do tego stopnia, że… została uczestniczką amerykańskiego "Tańca z gwiazdami".

Carole Baskin’s Paso – Dancing with the Stars

Aktywistka debiutowała już na parkiecie. Jej pierwszy występ w równie kuriozalnym co jej udział stroju imitującego skórę tygrysa, można obejrzeć na You Tube. Amerykańska kolorowa prasa nie ma litości co do jej celebryckiego życia i występu w popularnym programie. Portal Daily Beast określa go krótko – telewizja sięgnęła nowego dna.

d4elzvx

Nie da się ukryć, że telewizja rzeczywiście dla oglądalności skłania się ku najniższym gustom i sensacji. Czy zamieszanie wokół Baskin zaszkodzi „Tańcu z gwiazdami”? Wręcz przeciwnie, raczej właśnie podniesie oglądalność. Samej Baskin też raczej nie zaszkodzi, gdyż jak podaje "The New York Times", aktywistka ma być bohaterką kolejnego show.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4elzvx

Podziel się opinią

Share
d4elzvx
d4elzvx