Trwa ładowanie...
d4a2aip

"Big Brother". Eliminacje. Kto został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata?

Przed nami druga emocjonująca niedziela w domu Wielkiego Brata. Do opuszczenia programu "Big Brother" zostali nominowani Łukasz Darłak, Tomasz Urban oraz (karnie) Justyna Żak. Kto opuści dom Wielkiego Brata po dwóch tygodniach?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer komentują nominacje w domu Wielkiego Brata i relacje między uczestnikami
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer komentują nominacje w domu Wielkiego Brata i relacje między uczestnikami (Instagram.com)
d4a2aip

Co tydzień uczestnicy nominują osoby, które powinny opuścić dom Wielkiego Brata. Widzowie mają tydzień na dokonanie wyboru. Jako pierwsza z programu "Big Brother" odpadła Natalia Wróbel, której nie polubili ani uczestnicy ani widzowie. W tym tygodniu na głosy widzów czekają Łukasz Darłak, Tomasz Urban i Justyna Żak.

O nominacji Justyny Żak do opuszczenia domu Wielkiego Brata zadecydował sam Wielki Brat, ponieważ uczestniczka złamała regulamin, zakrywając mikrofon w trakcie pogawędki z Marleną. Choć Justyna wypierała się znajomości regulaminu, Wielki Brat pozostał nieugięty.

Poza nią wśród nominowanych jest Łukasz Darłak, który dokonał publicznego coming outu w programie "Big Brother", co nie przekonało innych uczestników, by nie oddać na niego 5 głosów. Jeden z nich należał do trzeciej nominowanej osoby, czyli Tomka Urbana, który wyśmiewał się z Łukasza. Tomek podobnie jak Natalia w zeszłym tygodniu otrzymał aż 6 głosów. W programie "Big Brother" jest coraz bardziej emocjonująco.

d4a2aip

Podziel się opinią

Share
d4a2aip
d4a2aip