Trwa ładowanie...

"Big Brother". Justyna Żak: Kim jest?

Uczestniczka programu "Big Brother" Justyna Żak już zdążyła namieszać w domu Wielkiego Brata. Żak nie daje sobą manipulować i nie boi się głośno powiedzieć co myśli. Kim jest Justyna Żak?

"Big Brother". Justyna Żak: Kim jest?Źródło: Forum
d2tgow4
d2tgow4

Justyna Żak to jedną z 17 uczestników 6. edycji programu rozrywkowego "Big Brother". Od razu po ogłoszeniu uczestników w internecie rozpętała się istna burza. Okazało się, że Justyna Żak wcale nie jest kolejna anonimową kobietą, która zamieszka w domu Wielkiego Brata. Kim więc jest Justyna Żak, przez znajomych nazywana Juszes?

Justyna Żak ma 26 lat i mieszka w Białymstoku. Tam też uczęszczała na studia. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem kanału na YouTubie oraz profilu na Instagramie. Justynę Żak na Youtobie ogląda ponad 200 tysięcy widzów. Tematyka poruszana przez kobietę jest różnorodna, najwięcej uwagi Żak poświęca odżywianiu. Justyna Żak jest zadeklarowaną weganką, więc na kanale YouTube często pokazuje jak gotować bez mięsa i produktów odzwierzęcych.

Justyna Żak równie dobrze radzi sobie na Instagramie, gdzie ma ponad 70 tysięcy obserwujących. Poza tym w roku 2019 Żak założyła własną markę odzieżową o nazwie "NANANANA". Firma produkuje w 100% wegańską odzież. Ubrania są produkowane w Polsce i wyróżnia je zastosowanie pinatexu, czyli ekologicznej "skóry" z ananasa.

Justyna Żak pozostaje w wieloletnim związku z chłopakiem Pawłem, który również jej YouTuberem z kanału "pa na to". Paweł wspiera Juszes w programie "Big Brother".

d2tgow4

Justyna Żak jest przez wielu okrzyknięta najseksowniejszą uczestniczką tej edycji "Big Brothera".

d2tgow4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tgow4