Trwa ładowanie...

Justyna Żak: Juszes w Big Brother. Najseksowniejsza uczestniczka programu?

Justynę Żak, znana także jako Juszes, w Big Brother 2019 widzowie i internauci szybko okrzyknęli najseksowniejszą uczestniczką programu. Jest to o tyle ciekawe, gdyż stwarza tam wrażenie wycofanej i spokojnej, tymczasem jej Instagram kipi seksapilem.

Justyna Żak: Juszes w Big Brother. Najseksowniejsza uczestniczka programu?Źródło: East News
d17ijj8
d17ijj8

Justyna Żak albo Juszes, jak sama się tytułuje na Instagramie, YouTube i innych mediach społecznościowych, ma 26 lat i pochodzi z Białegostoku. Do Big Brother 2019 nie zgłaszała się osobiście, lecz dostała zaproszenie od samej stacji. TVN wysyłał takowe do wielu osobowości internetowych (tzw. influencerów), jednak spora część z nich odmówiła pojawienia się w kultowym reality show stacji. Tymczasem 17 marca 2019 roku, kiedy Big Brother startował na antenie TVN7, to właśnie Justyna Żak dumnie wkroczyła do domu Wielkiego Brata. Co jak na razie dowiedzieliśmy się o Juszes w obecnej edycji?

Justyna Żak, Juszes - kim jest YouTuberka?

Jak pisała nasza recenzentka po pierwszym odcinku programu, na razie o uczestnikach nie wiemy wiele. Jedyne, co można wywnioskować o Justynie Żak to fakt, że jest weganką.

Widać, że próbowano wprowadzić jakieś charakterystyczne osoby – mamy tu cieślę, boksera, raperkę, modela czy psychologa. Próbowano na siłę wyeksponować u nich jakieś wyróżniające z tłumu cechy – najbardziej absurdalny przykład to kilkunastokrotne powtórzenie, że jedna z uczestniczek jest weganką, przy jednoczesnym przemilczeniu wszystkiego innego na jej temat. – Czy ona ma jakiś zawód? – zapytała koleżanka z redakcji. Ale tego się nie dowiedzieliśmy. Wiemy natomiast, co zrobi, jeśli otworzy lodówkę i zobaczy w niej mięso (dla zainteresowanych: nic nie zrobi. Przeżyje to) - pisała nieco kąśliwie Karolina Stankiewicz.

Tymczasem internauci zaczęli przekopywać konto Juszes (tak Justyna Żak przedstawia się w sieci) na Instagramie, gdzie odkryli pokłady seksownych zdjęć spokojnej (jak dotąd) uczestniczki Big Brother 2019. Pojawiły się również komentarze, że Justyna Żak nie jest osobą, na którą pozuje w Big Brother, a poniższe fotografie mają być tego dowodem.

d17ijj8

Justyna Żak, Juszes - Instagram pełen seksownych zdjęć

Na Instagramie Justyna Żak pojawiła się niemal dokładnie 6 lat temu - 21 marca 2013 roku Juszes dodała swój pierwszy wpis. W chwili pisania tego tekstu, śledzi ją w tej sieci społęcznościowej ponad 73,5 tysiąca osób. Największą jednak karierę Juszes robi na YouTube, gdzie filmy z jej udziałem subskrybuje prawie 230 tysięcy osób. Tam jednak również buduje inny wizerunek, niż na swoim Instagramie. Sami zresztą zobaczcie.

d17ijj8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17ijj8