Trwa ładowanie...
d15556w

"Big Brother". Łukasz Darłak. Kim jest?

Łukasz Darłak to uczestnik "Big Brothera", który nie miał łatwego startu w programie. Od samego początku stał się obiektem drwin. Kim jest Łukasz Darłak?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest Łukasz Darłak, uczestnik "Big Brothera"?
Kim jest Łukasz Darłak, uczestnik "Big Brothera"? (ONS.pl)
d15556w

Łukasz Darłak ma 26 lat i pochodzi z Rzeszowa. Mężczyzna z wykształcenia jest psychologiem. Darłak mówi, że bardzo lubi pomagać ludziom, a psychologia jest jego pasją. Obecnie mieszka i pracuje w Londynie. Miał również epizod aktorski. Widzowie mogli go oglądać w paradokumentalnych produkcjach stacji TVN. Łukasz Darłak występował w "Szpitalu", "Szkole" czy "19+". Ta informacja również wzbudziła kontrowersję w internecie. Widzowie pisali, że TVN usiłuje zrobić z "Big Brothera" "paradokument na żywo".

Łukasz Darłak w wolnych chwilach lubi ćwiczyć crossfit. Za swoją najlepszą cechę charakteru uważa szczerość i optymizm. Łukasz Darłak jest byłym partnerem Michała Witkowskiego.

Już w pierwszym tygodniu wokół Łukasza Darłaka wybuchła medialna afera. Mężczyzna postanowił dokonać publicznego coming outu. Okazało się, że Łukasz Darłak jest gejem. Większość uczestników programu "Big Brother" pogratulowało Łukaszowi odwagi. Atmosfera w domu zmieniła się, gdy Maciej Borowicz zaczął wyśmiewać orientację Darłaka.

d15556w

Podziel się opinią

Share

d15556w

d15556w